Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. mája 2021

Boris Kollár hľadá kompromis, príspevok na dieťa chce vylepšiť spoločne s opozíciouPredseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) chce v spolupráci s opozíciou vylepšiť ...Zdieľať
img_2951_copy 676x451 13.5.2021  - Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) chce v spolupráci s opozíciou vylepšiť vládny návrh jednorazového príspevku na dieťa.


Urobme jeden návrh, ktorý vylepší ten vládny na 333 eur rodinám, ktoré sú v hmotnej núdzi, a zároveň odstráni aj problematické časti návrhu strany Hlas-SD, ktorá navrhuje vyplatiť jednorazový príspevok v sume 300 eur na každé dieťa,“ povedal to vo štvrtok v diskusnej relácii televízie Joj Na hrane predseda parlamentu s tým, že v Sme rodina sú pripravení hľadať kompromisné riešenie.

Boris Kollár dodnes nepočul od ministra financií Igora Matoviča informáciu, odkiaľ chce pri daňovo-odvodovej reforme zobrať prostriedky na zvýšenie príspevkov na každé dieťa na 200 eur. Nemá ani vedomosť o tom, že by sa DPH mala dvíhať na 22 alebo 23 %, ako sa v posledných dňoch objavilo v médiách.


Zdroj: Webnoviny.sk - Boris Kollár hľadá kompromis, príspevok na dieťa chce vylepšiť spoločne s opozíciou © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na Slovensku podľa Pellegriniho pôsobia agenti všetkých najväčších tajných služieb sveta
<< predchádzajúci článok
ŠÚKL: Vakcína AstraZenecy prináša benefit len pri ľuďoch nad 50 rokov

Boris Kollár hľadá kompromis, príspevok na dieťa chce vylepšiť spoločne s opozíciou - diskusné fórum čitateľov