Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    V spálni

23. augusta 2006

Briti najviac snívajú o sexe so sestričkami a požiarnikmiSexuálnym fantáziám mužov z Veľkej Británie jednoznačne dominujú zdravotné sestričky, ženy zas najčastejšie snívajú o požiarnikoch.Zdieľať
 Najmenej žiadanými sú naproti tomu politici a príslušníčky dopravnej polície. Vyplýva to z prieskumu, ktorý na vzorke 1818 občanov Veľkej Británie uskutočnila spoločnosť Budget Van Insurance a ktorého výsledky v utorok zverejnili britské médiá.

O sexuálnych radovánkach so zdravotnými sestričkami sníva 54 percent opýtaných mužov. Dobre si vedú aj slúžky (44) a letušky (40 percent). Až 47 percent žien sa najradšej oddáva sexuálnym fantáziám s požiarnikmi. Ďalšími atraktívnymi mužskými povolaniami sú podľa prieskumu vojak (28), podnikateľ (27), lekár (26) a futbalista (20 percent). S politikmi si svoje sexuálne predstavy rado spája len 1,7 percenta britských žien. Ešte horšie (0,8 percenta) však dopadli roznášači mlieka.

O sexe s osobou rovnakého pohlavia fantazíruje podľa prieskumu 23,5 percenta britských žien, no len 5,3 percenta mužov. Muži zase radšej snívajú o sexe v trojici. Takýmto predstavám sa oddáva 55 percent mužov, no len 31 percent žien. Zhruba štyridsať percent mužov aj žien si často predstavuje sex s celebritou.

(SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovanet v prvom polroku s tržbami 254 mil. Sk
<< predchádzajúci článok
Nová tvorba PSČ zvýši ich kombinačné možnosti na 70 tisíc

Briti najviac snívajú o sexe so sestričkami a požiarnikmi - diskusné fórum čitateľov