Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

18. decembra 2010

Bubeníkovi z Hanson porodila manželka dcéruBubeník americkej súrodeneckej kapely Hanson Zac Hanson má ďalšie dieťa. Jeho manželka Kate mu v stredu priviedla na svet dcérku, ...Zdieľať
bez nazvu Bubeník americkej súrodeneckej kapely Hanson Zac HansonFoto: SITA/AP BRATISLAVA 18. decembra (WEBNOVINY) - Bubeník americkej súrodeneckej kapely Hanson Zac Hanson má ďalšie dieťa. Jeho manželka Kate mu v stredu priviedla na svet dcérku, ktorej dali meno Junia Rosa Ruth. "Nevedeli sme si predstaviť krajší vianočný darček ako malé dievčatko," uviedol 25-ročný hudobník exkluzívne pre magazín People. "Už sa teším ako to oslávime a ukážeme ju celej rodine," dodal. Pre Zaca a Kate Hansonovcov je to druhý spoločný potomok. Pred dvoma rokmi Kate priviedla na svet syna Shepherda. Zacovi bratia a spoluhráči zo skupiny už tiež majú potomkov. Klávesák a spevák Taylor má štyri deti a gitarista Isaac dve. "Nie, napriek všetkému nechceme byť ako Osmondovci. To prvenstvo im necháme," žartoval Zac v súvislosti s počtom potomkov.

Skupina Hanson sa na celom svete preslávila v roku 1997 hitom MMMBop. V čase najväčšej slávy mal Zac Hanson 12 až 13 rokov. Kapela má na konte už osem štúdiových albumov, ten posledný s názvom Shout It Out (2010) vyšiel 8. júna.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Horoskop na rok 2011 - všetky znamenia
<< predchádzajúci článok
Video: Dážď plyšových medvedíkov na NHL