Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

01. januára 2011

Horoskop na rok 2011 - všetky znameniaChcete vedieť čo Vás čaká v novom roku, aké vás čakajú prekvapenia, čo láska a vzťahy, budete bohatí a čo vaše zdravie? Preto je tu pre Vás celoročný horoskop pre rok 2011.Zdieľať
Horoskop na rok 2011

Horoskop na rok 2011  - Baran (21.3.-20.4)

Práca

V oblasti práce vám tento rok bude priať Saturn. Vyvíjate veľké úsilie, aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky, a práve Saturn vás v týchto činnostiach bude podporovať. Môžete preto získať povýšenie alebo nečakané zvýšenie platu. Jar je plná  záväzkov a nových úloh, ktoré vykonáte najlepšie zo všetkých. V máji na vás však doľahne vyčerpanie a vy sa nebudete môcť prinútiť k optimizmu. V auguste a septembri naopak dosiahnete významné  výsledky  svojej predchádzajúcej činnosti, čo vás povzbudí a vy sa znovu vrátite do svojho pracovného tempa. Z neho vás nevykoľaja  ani drobné problémy, ktoré sa objavia  na jeseň.  Mladí ľudia, ktorí hľadajú prácu, určite nebudú sklamaní. Na začiatku roka pôjde možno len o dočasnú brigádu, ale v auguste objavíte skvelé trvalé zamestnanie, ktoré čaká len na vás.

Vzťahy

Medzi vami a vaším milencom sa zvyšuje porozumenie a túžba upevniť váš vzťah. Máte podporu veľkých planét Saturnu, Uránu a Neptúnu, a preto vás od marca vo vašom milostnom živote čaká veľmi  šťastné obdobie. Máte šarm a charizmu, ktoré budú vášho partnera eroticky stimulovať. Na jeseň sa však táto uvoľnená atmosféra začne zhoršovať, vo vašom vzťahu sa môže objaviť napätie, žiarlivosť a hádky. Snažte sa preto byť opatrný.  Ak ste slobodný, môžete v roku  2011  očakávať veľké zmeny. Tým sú naklonené planéty už od začiatku roka, ale najviac sa prejavia  až od 1. augusta vplyvom Jupitera: čakajú vás nové stretnutia, flirt a nové lásky, ktoré prerastú v trvalý a šťastný vzťah. Jupiter vám tiež želá, ak sa s partnerom pokúšate o dieťa.

Peniaze

Prvé mesiace roka radšej neriskujte a zbytočne neutrácajte. Hoci to môže byť ťažké, držte svoju peňaženku pevne v rukách. Od augusta sa situácia príliš nezmení, vaše príjmy stále nebudú vysoké, ale môžete sa pokúsiť o drobnejšie investície a tiež skúsiť svoje šťastie, napríklad v lotérii.

Zdravie

Mars zaručuje energiu, silu a rýchlosť až do začiatku marca. Venuša v priebehu marca zabezpečuje fyzické zotavenie. Po celé leto sa však odporúča obozretnosť pri extrémnych športoch a predovšetkým dostatok relaxácie a prestávok v priebehu športovania. Tiež nezabúdajte na vyváženú stravu, dajte prednosť ľahkým jedlám, ktoré nezaťažujú vašu  pečeň. Je možné, že trochu priberiete na váhe.

Horoskop na rok 2011 - Býk (21.4.-21.5.)

Práca

Hurá! Rok 2011 je veľmi sľubný, prichystá vám veľa zmien, ktoré možno budú náročné, ale výsledok určite bude stáť za to. Vo vašej práci vás čaká pokrok, vďaka propagačným akciám sa vaše zisky znásobia  a  vy si konečne budete môcť odpočinúť. Len sa vopred uistite, že vaše rozhodnutia sú správne, a vyhýbajte sa impulzívnym a unáhleným rozhodnutiam. Vaša túžba po úspechu totiž mohla spôsobiť, že sa odvážite k príliš zásadným krokom a potom vás to bude mrzieť. Hľadáte svoje prvé zamestnanie? Hviezdy naznačujú, že máte veľkú šancu na úspech Merkúr vám bude ukazovať cestu a zaručí vám úspech pri pracovných pohovoroch. Všetkým je doporučované na jar a v zime zaviesť zmeny, ktorými ste sa inšpirovali napríklad na cestách v zahraničí, na prelome júla a augusta však buďte opatrný.

Vzťahy

Nový rok 2011 začne nádejne, sľubuje porozumenie  s partnerom a harmóniu vo vzťahu, ktorá dokáže prekonať všetky existujúce nezhody. Znevýhodnení  sú narodení v prvej dekáde, ktorí budú vo vzťahu stále cítiť nespokojnosť a dokonca  zauvažujú o rozchode. Na začiatku roka a potom predovšetkým v lete  je ideálna príležitosť pre jednotlivcov, ktorí hľadajú novú lásku. V tomto období je všetko naklonené životu v páre, len pozor na letné romániky, ktoré sa síce zdajú byť veľkou láskou, ale väčšinou končia zle. Jeseň zvyšuje napätie, vo vzťahu ubúda dialógu, problémy pociťujú najmä vzťahy, ktoré mali rozpory už skôr. Je čas na analýzu vzťahu, pochopenie, kam sa uberá, a čo jeden od druhého očakávate. Pozor na unáhlené rozhodnutia. Posledný mesiac v roku bude veľkorysý, vďaka vianočným kúzlam zmiznú všetky problémy a vy sa nebudete musieť ničím trápiť, všetko bude plynúť tým najlepším smerom.

Peniaze

Hviezdy naznačujú, že až do konca júla sa vplyvom Jupitera neoplatí riskovať a zbytočne investovať. Príjmy a investície sú chránené až po tomto období, ale aj napriek tomu musíte prejaviť veľkú zručnosť a nadanie pre operácie s finančnými prostriedkami. Pozor na peňažné špekulácie!

Zdravie

Vaša energia a zdravie je silne ovplyvnené vaším pohybom. Čím viac sa môžete pohybovať, tým lepší  je aj váš fyzický stav a je zrejmé celkové oživenie vašej osoby. V januári a februári pocítite ľahké napätie, ktoré sa zmiernia a až do konca júla sa budete cítiť úplne v poriadku. Od augusta si dajte pozor na potraviny, ktoré nerobia dobre vášmu žalúdku a pečeni.

Horoskop na rok 2011  - Blíženci  (22.5.-21.6.)

Práca

Môžete zlepšiť svoju pracovnú situáciu tým, že dáte výpoveď v terajšej práci, ktorá vás rovnako príliš nebaví a kde sa necítite dobre  a prejdete do novej, významnejšie spoločnosti. Rok 2011 začne nenápadne, ale bude sa ďalej vyvíjať len vo váš prospech. Vzťahy so zamestnancami a akcionármi sú stále náročnejšie  a to predovšetkým preto, že nesúdia  vašu prácu, ale vás ako osobu. Ľudia narodení v druhej dekáde by mali byť opatrní, Pluto v opozícii by s nimi mohol hrať nejakú špinavú hru. Hľadáte zamestnanie? Nebojte sa, Urán a Neptún ukazujú, že máte dobré vyhliadky na úspech, len pozor na prekážky, ktoré sa pred vami môžu vyskytnúť vplyvom Pluta. V priebehu jesene a zimy sa môžete tešiť na príjemné prekvapenie.

Vzťahy

Rok 2011 bude vplyvom Saturnu v znamení porozumenia a posilnenie stability vzťahu. Príchod Jupitera potom spôsobí tendenciu k spoločnému spolužitiu, či už v partnerskom  zväzku alebo v manželstve. Je tiež možné, že vás prítomnosť Saturna môže viesť k ukončeniu vzťahu, ak ste ho považovali  za opotrebovaný a unavený  a hľadanie novej lásky. Pre nezadaných je tento rok veľmi pozitívny, môžete sa tešiť na nové vášne, milostný románik, ale aj vstup do manželstva. V auguste sa môžete tešiť na pohodu a pokoj, ktoré budú sprevádzať váš vzťah. Máte naozaj veľkú šancu upevniť a posilniť váš vzťah s partnerom, z čoho môžete čerpať ešte ďalších pár mesiacov.

Peniaze

Vaša ekonomická situácia je stabilná, Jupiter v druhom poli zaručuje jednoduché vyššie príjmy a bezpečnejšie investície. Rovnako stabilná bude situácia aj od augusta, ale tu už si dajte pozor na niektoré investície, ktoré sľubujú vysoké príjmy, ale sú veľmi riskantné. Čoskoro si zvyknete na vysoké príjmy a začnete nekontrolovane utrácať, ale tak potichu a nenápadne, že sa pri pohľade na zostatok na svojom účte sami čudujete. Pozor, nech neprekročíte limit.

Zdravie

Zimné mesiace sú veľkorysé, ste silný  ako skala, aj keď sezónne ochorenie stále číhajú. Na jar budete nabitý  energiou, a tento stav bude pokračovať až do letných mesiacov. Jupiter môže spôsobiť mierne zvýšenie vašej  telesnej hmotnosti.

Horoskop na rok 2011  - Rak (22.6.-22.7.)

Práca

Jupiter a Pluto spôsobí zvýšenie vašej zodpovednosti, ktorá je viac než na mieste. Musíte byť pripravený  na ďalšie dôležité zmeny. Ak prevádzkujete vlastnú firmu, pozor na papierovanie, mohli by ste sa v ňom utopiť. Ak ho budete zanedbávať, je možné, že už ho nestihnete dohnať. Pluto sľubuje od júna lepšie spojenie so svetom práce. V lete budete na vrchole, na jeseň sa však vaša aktivita v práci opäť spomalí.

Vzťahy

Čo sa týka vzťahov,žijete naozaj krásne obdobie svojho života. Jupiter je veľkorysý, vytvára medzi vami a vaším milencom skutočné porozumenie a umožňuje vám vycítiť potreby a túžby blízkeho človeka a dať mu najavo porozumenie a pocit, že nie je sám. Určitému riziku sú vplyvom Saturnu vystavené  vzťahy mimo manželstva. V zimných mesiacoch  máte voľné pole pre nadväzovanie nových známostí, predovšetkým na nezadaných niekde čaká nová láska. Máj bude plný prekvapení, ktoré vyústi v júnovú pohodu a mesiac plný sexu. Od septembra na vás bude pôsobiť Venuša a vy pocítite búšenie srdca, motýliky v bruchu ... to vás práve stretla životná láska.

Peniaze

Otázkou peňazí sa v roku 2011 môžete zaoberať s veľkým pokojom: financie budete mať pod kontrolou a zúročíte ich tým najlepším spôsobom. Jupiter vo vašom znamení znamená obohatenie, nemáte sa teda čoho báť. Zima bude pre vaše financie stabilná, ale rovnako buďte v strehu.

Zdravie

Až do konca júla budete mať zdravie v najlepšom poriadku, zbytočne sa však neprepínajte. Vyhraďte si časť dňa pre relaxáciu, únik od stresu a hluku. Vypnite a počúvajte len signály svojho tela. Vaše zdravie bude výrazne ovplyvňované pôsobením Jupitera, pite teda veľa vody, venujte sa športu a na konci leta si nechajte skontrolovať hladinu cholesterolu a funkciu pečene.

Horoskop na rok 2011  - Lev (23.7.-22.8.)

Práca

Odmeny sú isté. Saturn, Jupiter a Pluto ovplyvňujú vaše výsledky v práci a zaručujú neočakávané príjmy. Až do augusta nebudete mať o peniaze núdzu, rozšírite okruh klientov, dostane sa vám pomoci z mnohých strán a vylepšíte tak celkový imidž svojej firmy a seba samého. Urán v siedmom poli otvorí vzťah medzi vami a vašimi podriadenými, možné sú aj určité zmeny. Saturn zase otvára dvere mladým ľuďom, ktorí hľadajú zamestnanie. Sľubné sú predovšetkým zimné mesiace, ktoré prinesú novinky. Tento rok sa budete cítiť istejšie a všetkým prekážkam a úlohám budete čeliť s dosiaľ nevídaným odhodlaním.

Vzťahy

Medzi vami a vaším milencom je niečo, čo sa na začiatku roka znovu obnoví, pravdepodobne ide o dialóg alebo pochopenie. Saturn zvýši vašu schopnosť vcítiť sa do vášho partnera a vzájomné porozumenie, Pluto naopak vo vašom vzťahu oživia erotiku. Príchod Jupitera vo vašom znamení posilní váš pokoj a spokojnosť. Ak je váš vzťah už jednotvárny, je možný rýchly rozchod, ktorý pre vás bude menej bolestivý než dlhé trápenie. V prvých mesiacoch máte jedinečnú príležitosť na objasnenie nedorozumenia a rozporov, ktoré máte so svojimi blížnymi, na jar je naopak najlepšia situácia na spoznávanie nových ľudí. Pozor na emócie, ktoré vás vplyvom Marsu pohltia v decembri, budete agresívni a bojovní.

Peniaze

Vaša ekonomická situácia sa v tomto roku príliš nezmení. Ak ste si doteraz viedli dobre, nemusíte mať obavy, že by sa od vás šťastie odvrátilo, ale naopak ak váš účet zíva prázdnotou, neočakávajte príliš vysoké zisky. Trochu lepšia situácia nastane v auguste, kedy vám Jupiter môže získať väčší peňažný obnos vďaka výhodným investíciám.

Zdravie

V oblasti zdravia pre vás tento rok nebude najlepší. Vzhľadom k veľkému množstvu práce nemáte čas počúvať signály vlastného tela, urobiť si prestávku a na chvíľu vypnúť. S príchodom Jupitera sa budete pokúšať o rovnováhu a vyváženosť, ale nebude sa úplne dariť. Na jar najmä zlepšujte svoju fyzickú kondíciu, mohlo by vám to pomôcť v najbližších mesiacoch. Na jeseň pozor na pohlavné orgány.

Horoskop na rok 2011  - Panna (23.8.-22.9)

Práca

Prvých deväť mesiacov tohto roka sa môžete spoľahnúť na prítomnosť Jupitera vo vašom znamení: budú to mesiace plné optimistických názorov, prosperity a dobrej nálady. Tiež môžete získať pomoc od dôležitých ľudí. V práci budete vykonávať úlohy s väčšou zodpovednosťou a tiež nezabudnete na propagačné akcie. Zamestnanie vám poskytne väčšie potešenie a uspokojenie, a ak nie, obrátite sa na nové podnikanie. Pre narodených  v prvej dekáde môže príchod Uránu v opozícii ku znamení Rýb priniesť nejaké neočakávané zmeny v živote. Saturn je naďalej vaším priateľom po celý tento rok.

Vzťahy

V roku 2011 na vás čaká ozajstné prekvapenie. Ale nečakajte, že pre vás tento rok bude ľahký, prvé mesiace budú dosť únavné, bude na vás pôsobiť Saturn a Pluto a vy sa nebudete cítiť spokojní so svojou súčasnou emocionálnou situáciou. Od marca do septembra s príchodom Uránu v Rybách a neskôr Saturnu v Rakovi začne byť situácia stabilnejšia. Najvďačnejšie však pre vás bude obdobie od 28.augusta, kedy Jupiter vstúpi do vášho znamenia.

Peniaze

V tomto roku sa naozaj budete mať čoho báť, pokiaľ ide o vaše financie. Jupiter vo vašom znamení vám až do marca dáva dosť priestoru pre maximálny zisk z vašich investícií, pozor však na obdobie od apríla do júla, kedy vplyvom Venuše môžete prísť o značnú časť svojich peňazí. Nevrhajte sa unáhlene do obchodov, o ktorých nemáte dosť informácií. V posledných troch mesiacoch sa našťastie situácia znova upokojí a naďalej si môžete užívať priaznivých účinkov Jupitera.

Zdravie

V tomto roku to s vaším zdravím bude ako na horskej dráhe. Najprv sa vplyvom Uránu a Marsu ocitnete v stave plnom úzkosti, nepokoja a stresu. Dávajte si preto pozor na prepínanie a príliš nebezpečný šport. V ďalších mesiacoch sa váš zdravotný stav zlepší, ale choroby a únava sa budú vracať po celý rok. Najlepší liek je zdravá strava, svetlo a ľahký šport.

Horoskop na rok 2011  - Váhy (23.9.-23.10.)

Práca

Rok 2011 je pre vás sľubný a povzbudzujúci.  Je čas, aby ste si vyhrnuli  rukávy a pustili sa do práce. Saturn zdôrazňuje, že je možné upevniť svoju pozíciu. Ak budete rešpektovať a ceniť si druhých, bude to platiť aj naopak a vaša práca už nebude spochybňovaná. Rozšírite si kontakty, ktoré sa môžu vždy hodiť. Ku koncu jari je možné uzavrieť výhodnú zmluvu. V lete je ťažké udržať sa v práci, ale na jeseň sa zase všetko zrovná.

Vzťahy

V tomto roku budete mať možnosť na seba upútať pozornosť. Saturn sľubuje, že váš vzťah bude viac stabilný a milujúci, dokonca zistíte, že je v ňom viac lásky a porozumenia, než ste si mysleli. Na pomoc tu budete mať Pluto, ktoré  upokojuje a zároveň vám vďaka mágii môže ešte viac prilákať vášho partnera. V lete sa váš vzťah môže dostať do krízy, ale ak o neho zabojujete, nemusí to mať vážnejšie následky. Cítite sa osamelí? Zamilovať sa bude tento rok omnoho jednoduchšie. Pri stretnutí s novým človekom okamžite pocítite túžbu. Kým v auguste prevažuje tendencia vybudovať stabilné, dlhodobé vzťahy, v zime pôjde skôr o túžbu dobývať a byť dobývaný. Jesenné mesiace sú vhodné pre konečné rozhodovanie, posilnenie vzťahu či rozhodnutie, aký má byť váš milostný život.

Peniaze

V prvých siedmich mesiacoch tohto roka vás budú ťažiť nepredvídané náklady spojené s domom či bytom. Tieto výdavky úplne prevrátia vaše plány. Z tohto dôvodu je vám jasné, že až do konca júla sa nesmiete pustiť do žiadnych zbytočných výdavkov. Od augusta je tu možnosť zlepšenia  situácie, ale musíte konať veľmi opatrne.

Zdravie

Na začiatku roka na tom so zdravím nebudete najlepšie, ale počas mesiaca sa vám podarí znovu nabrať silu. Neprepínajte sa, radšej sa nezapájajte do extrémnych športov, zbytočne by ste riskovali. Pôsobením Jupitera sa budete stretávať s problémami metabolizmu, preto jedzte striedmo a držte sa na uzde.


Horoskop na rok 2011  - Škorpión (24.10.-22.11.)

Práca

Prvá polovica roka bude hrať vo váš prospech, najmä vďaka štedrému Jupitera, ktorý podporuje vašu kariéru a podnikanie. Úspech je zaručený. V tomto období je tiež pravdepodobné povýšenie, podpísanie výhodnej zmluvy alebo zvýšenie platu. Od augusta nastanú isté zmeny, výsledky vašej práce nemusia byť tak výrazné, ale ide o len dočasnú záležitosť, Jupiter a Pluto stále zabezpečujú hladkú a plodnú prácu. Ak ste sa rozhodli skúsiť šťastie a podnikať, ideálne obdobie je od augusta.


 
Vzťahy

Planetárne aspekty sú upokojujúce. Jupiter zaručí, že vo vašom vzťahu prežijete nezabudnuteľné chvíle. Posilňuje porozumenia a prehlbuje dialóg. Pluto by mohlo zvýšiť žiarlivosť, preto partnerovi radšej nedávajte príležitosť. Od marca do polovice apríla Mars podnieti dôležitú diskusiu s vaším partnerom, používajte zdravý rozum a určite sa dohodnete. Ak je vaše srdce voľné a vy neustále hľadáte ten pravý náprotivok, tento rok budete mať vďaka Venuši niekoľko príležitostí roztrúsených v priebehu celého roka. V prvých mesiacoch sa rozpútajú vášne a zvýši napätie, v marci sa situácia upokojí a všetko bude ďalej prebiehať v kľude. Leto vás znovu prekvapí nástrahami, a len na vás bude sa im vyhnúť. Od jesene váš milostný život vyzerá opäť sľubne.

Peniaze

Príjem peňazí je zaručený, ak sa pustíte do ekonomických investícií či finančných špekulácií. Môžete sa spoľahnúť na príjmy súvisiace s prácou, zostavte si však určitý plán svojho rozpočtu, aby ste neboli prekvapení. Dajte si pozor na mesiac apríl.

Zdravie

Máte dostatok sily a energie pre každodenné činnosti a ešte trochu naviac. Cítite sa silný a neporaziteľný. V auguste však nastane úplný obrat a vy pocítite stres a únavu. Ak patríte k tým, ktorí všetko radi preháňajú, mali by ste radšej obmedziť svoju účasť pri jedálenskom stole.

Horoskop na rok 2011  - Strelec (23.11.-21.12.)

Práca

Váš profesijný život sa pravdepodobne čoskoro zmení, objavujete nové obchody a nové riešenia. Saturn prinesie zmeny,  predovšetkým v oblasti podnikania. Nevylučuje ani nové zmluvy, zmenu obchodných partnerov alebo výrobného odvetvia. Od augusta sa vašim ochrancom stane Jupiter. Ak hľadáte nové zamestnanie, Urán a Neptún vám prajú šťastie. Odporúčame skúsiť šťastie vo veľmi špecifických oblastiach, týkajúcich sa komunikácie alebo počítačového priemyslu.

Vzťahy

Saturn môže viesť k väčšiemu porozumeniu medzi vami a vaším partnerom, teda ak je vzťah naprosto v poriadku. Ak cítite určité problémy, môže sa situácia naopak ešte zhoršiť a viesť k vašej nespokojnosti a kríze. Chcete budovať novú budúcnosť. Nebude ľahké nájsť spriaznenú dušu, ale vyhliadky nie sú zlé. Saturn v dobrom aspekte s Venušou, Merkúr a Mars, budú vaše  hľadanie podporovať. Marec prežite tak intenzívne, ako len môžete, máj bude pomerne zložitý a pravdepodobne sa dopustíte niekoľkých chýb, leto k vám však bude veľkorysé a všetko negatívne zmaže. S jeseňou ale prichádza znova zmätok a nerozhodnosť, ktorý pretrvá až do zimných mesiacov.

Peniaze

Všeobecne budete mať v roku 2011 svoje financie pod kontrolou. Buďte ako vždy opatrní, ale Jupiter zabezpečuje, že vás od augusta čaká mnoho výhod -väčší príjem, jednoduchšie vybavovanie úveru alebo pôžičky v banke alebo kúpa auta alebo domu. Prvé mesiace budú menej štedré, ale v letných mesiacoch budete finančne naozaj na vrchole.

Zdravie

Hneď zo začiatku roka vás budú trápiť zdravotné problémy s pohybovým ústrojenstvom, ktoré so sebou priniesla zimná sezóna. Od augusta so sebou Jupiter prinesie zmeny, pravdepodobne pozmeníte svoje stravovacie návyky a budete jesť viac než predtým. Napriek tomu bude vaša energia naozaj vysoká.

Horoskop na rok 2011  - Kozorožec (22.12.-20.1.)

Práca

Jupiter je váš veľký spojenec, ktorý vám pomôže rozvíjať vytrvalosť a dopomôže vám k úspechom v práci a podnikaní. Môžete získať preddavky na začatie nových iniciatív. Tiež Saturn zabezpečí, že vaša húževnatosť bude odmenená. Táto pomoc však môže byť menej viditeľná. Nerozčuľujte sa, keď vaše plány a projekty nezačnú včas, ako ste si predstavovali. Dobré vyhliadky tiež máte, ak hľadáte prácu, pomôžu vám rovnaké planéty. Urán a Neptún majú vplyv na to, že akékoľvek príjmy súvisiace s prácou budú uspokojujúce. Na jeseň sa budete cítiť spokojní a úspešní, v pracovnej sfére vám nebude nič chýbať, v zimných mesiacoch potom môžete podpísať nové zmluvy alebo požiadať o zvýšenie platu.

Vzťahy

Jupiter až do 1. augusta sľubuje veľké veci. Musíte však rátať aj so Saturnom, ktorý bude pôsobiť ako veľká prekážka vo vašom vzťahu. Nebojte sa, ak je vaše spojenie stabilné, môžete sa cítiť úplne pokojní. Vplyvom Venuše stretnete na jar svojho veľkého spojenca. Máj a jún budú mesiace plné príjemných chvíľ a sladkej  lásky, na jeseň sa môže dostaviť rutina a únava, chce to váš vzťah niečím oživiť. Je len na vás, či sa kríze  postavíte čelom, alebo sa rozhodnete hľadať nové možnosti a inú budúcnosť. V decembri sa znovu vrátite ku pokojnej atmosfére a Nový rok oslávite s milovanou osobou.

Peniaze

Poriadne si užite dovolenku, čaká vás dobrý rok. Ekonomická situácia je stabilná, ale nepodceňujte Jupitera v opozícii prvých sedem mesiacov. Urán a Neptún sú zárukou dobrých zárobkov, ale rovnako to nepreháňajte s utrácaním. Po 1. auguste budú vaše obchody plynúť ešte hladšie , investície budú ziskovejšia a zisk vyšší.

Zdravie

Saturn symbolizuje zdravie, ale pravdepodobne tiež ovplyvnia vašu náladu. Nepreťažujte žalúdok a pečeň, mierne cvičenie vám pomôže odstrániť metabolické poruchy, navyše bude prospešné pre kĺby a svaly.


Horoskop na rok 2011  - Vodnár  (21.1.-20.2.)

Práca

Na vašej strane je predovšetkým planéta Merkúr v spojení so Saturnom. Pluto vám pomôže v kariére a dokonca ďalšie planéty, Urán a Neptún, zaručia  rozsiahle zmeny. Nastavíte si dosiahnuteľné ciele ako je zvýšenie platu. Na začiatku roka upevníte svoju pozíciu, ale pozor na máj a jún, kedy môže dôjsť k pracovným problémom. Jesenné mesiace budú plné noviniek a odmien. Udržujte svoje pracovné tempo a dostane sa vám uznanie a podpora od ľudí, od ktorých by ste to nikdy nečakali.

Vzťahy

Urán a Neptún v znamení naznačujú, že budete musieť urobiť jasné rozhodnutia proti osobe, ktorú milujete. V auguste vám Jupiter umožní konečne sa nadýchať čerstvého vzduchu. Pre nezadaných bude celý tento rok jedna veľká hra. Pluto zvyšuje osobné kúzlo, kým Saturn zosilnený pôsobením Venuše sľubuje erotické napätie. Na jeseň pre vás bude váš milostný život dôležitejši ako inokedy.

Peniaze

Práca vám síce zabezpečuje pravidelný príjem, ale tento rok budete čeliť vysokým nečakaným výdavkom. Našťastie vy si viete dobre spočítať, kde sa dá ušetriť. S koncom jari sa vaše výdavky znížia  a vám sa uľaví, apríl teda bude o trochu veľkorysejší.

Zdravie

Urán pracuje ako veľká pomoc. Šetrí vašu energiu, pomáha vám tvrdo pracovať a najviac chráni vaše zdravie až do 1. augusta. Potom sa tu objaví planéta v opozícii a vám sa bude dariť znižovať telesný tuk a ovplyvnené budú aj obličky a pečeň.

Horoskop na rok 2011  - Ryby (21.2.-20.3.)

Práca

Štart bude dobrý, pri hladkom priebehu pracovných záležitostí však nečakane vznikne napätie medzi vami a zamestnancami  či vedúcimi.
 V auguste Jupiter podporí profesiu a váš pracovný rast. Zmeny budú veľmi dôležité a prínosné. Hľadáte prácu? Najprv sa uistite, že ste sa rozhodli pre najlepšie riešenie. Buďte trpezliví a správajte sa tak, aby ste sa zamestnávateľovi zdali dôveryhodný na dlhú dobu.

Vzťahy

Jupiter až do 1. augusta pozitívne ovplyvní váš milostný život. Môžete prežívať existujúci  vzťah, alebo ešte len objaviť novú veľkú  lásku. Jupiter bude zárukou, že stretnete človeka, do ktorého sa zamilujete. Saturn síce bude pracovať pomalšie, zato jeho pôsobenie bude trvalejšie a dôležitejšie. Zimné mesiace sú ako stvorené pre spoznávanie nových ľudí a prežívanie dobrodružstva, na jar narazíte na okamih zmeny a leto bude obdobie plné nehy a lásky. Ak máte otvorené srdcia, určite stretnete toho  pravého  partnera.

Peniaze

Vašu ekonomickú situáciu bude podporovať Jupiter a Venuša. V prvej časti roka vás prekvapia  nadmerné výdavky, a ak si nedáte pozor, mohli by vám spôsobiť značné problémy. Druhá polovica roka už bude pokojnejšía, investície budú menej riskantné a zaručía  tak istý príjem.

Zdravie

Prvé mesiace sú pravdepodobne najzákernejšie, Saturn a Pluto spôsobí, že sa cítite oslabený  a unavený. Mohli by sa dokonca objaviť staré bolesti a choroby. Od augusta sa vplyvom Jupitera  budete  opäť cítiť v dobrej kondícii.

Horoskopy - horoskop 24 hodín online - Horoskopy, denný, čínsky, slnečný, erotický horoskop a snár podrobné popisy znamení. Vzťahy medzi slnečnými a čínskymi znameniami.

Lacné ubytovanie - vyberte si to najlacnejšie ubytovanie aj vy po celom Slovensku.
Ubytovanie, hotel, hotely, penzión, penzióny, chata, chaty, apartmány, ubytovanie v súkromí, lyžovanie, snowboarding, dovolenka, dovolenka na Slovensku.


Kúpele online tu

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horoskop na rok 2014 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2014)
 Horoskop na rok 2013 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2013)
 Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2012)
 Horoskop pre rok 2010 (1. 1. 2010)
 Horoskop pre rok 2009 (1. 1. 2009)
 Horoskop pre rok 2008 (1. 1. 2008)
 DÁTUMY ČÍNSKYCH ZNAMENÍ - Čínsky horoskop (15. 1. 2007)
 Čínsky horoskop (15. 1. 2007)
 Horoskop pre rok 2007 (1. 1. 2007)nasledujúci článok >>
Nicollette Sheridan zredukovala svoju obsiahlu žalobu
<< predchádzajúci článok
Bubeníkovi z Hanson porodila manželka dcéru

Horoskop na rok 2011 - všetky znamenia - diskusné fórum čitateľov

Horoskop 201118.12. 20:43:11
Horoskop na 201120.12. 9:49:59
Horoskop 2011 hmmm15.1. 13:06:05
gbelska@zoznam.sk8.3. 14:56:53