Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. júna 2022

Bude Matovič prvý, koho stráž vyvedie zo sály? Podľa Pellegriniho by to bol najlepší darček, aký by mohli dostaťNikto zo strany Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) sa zriadenia Parlamentnej stráže neobáva, lebo poslanci strany sa v parlamente správajú ...Zdieľať
collage maker 23 jun 2022 01.34 pm 676x366 23.6.2022 (Webnoviny.sk) - Nikto zo strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) sa zriadenia Parlamentnej stráže neobáva, lebo poslanci strany sa v parlamente správajú slušne.


Na tlačovej besede Hlasu-SD to povedal jeho predseda Peter Pellegrini. Podľa neho sa môže veľmi ľahko stať, že prvým klientom stráže bude minister financií Igor Matovič (OĽaNO).

Ako ďalej uviedol, Matovič je teda prvým adeptom na to, aby niekedy počas toho, ako sa nemiestne správa, ho stráž vyviedla z rokovacej sály.

„Bol by to najlepší darček, aký by sme mohli dostať od predsedu Kollára. Stráž, ktorá by si trúfla na najväčšie zlo slovenskej politiky a tohto diabla by s násilím z pléna vytiahli von,“ povedal Pellegrini.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bude Matovič prvý, koho stráž vyvedie zo sály? Podľa Pellegriniho by to bol najlepší darček, aký by mohli dostať © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Putin vyhlásil, že Rusko sa preorientuje na obchod so spoľahlivými partnermi ako je Čína a ďalšie tri štáty
<< predchádzajúci článok
Finančník Jaroslav Haščák vyhral súd, Slovensko mu musí zaplatiť tisíce eur