Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. februára 2020

Bugár sa zmluvou s občanmi Slovenska zaviazal, že nevstúpi do koalície s kotlebovcami a Smerom-SDPredseda strany Most-Híd Béla Bugár sa prostredníctvom zmluvy s občanmi Slovenska zaviazal, že nevstúpi do koalície so stranamiZdieľať
bela bugar 676x451 20.2.2020 (Webnoviny.sk) - Predseda strany Most-Híd Béla Bugár sa prostredníctvom zmluvy s občanmi Slovenska zaviazal, že nevstúpi do koalície so stranami Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) a Smerom - sociálnou demokraciou (Smerom-SD). Uviedol to na dnešnej tlačovej konferencii.

Zmluva Bélu Bugára a občanov Slovenska


„Zmluva Bélu Bugára a občanov Slovenska“ obsahuje aj záväzok bojovať proti „akejkoľvek forme extrémizmu a proti ľuďom, ktorí vyvolávajú napätie a potom profitujú zo strachu“.

Strana chce ďalej presadzovať ďalšie zmeny, ktoré povedú k očiste justície, prokuratúry a polície, podporovať a rozvíjať demokraciu na Slovensku a chrániť slobodu a dôstojnosť každého človeka bez ohľadu na jeho rasu, národnosť, vierovyznanie či politické zmýšľanie.

Rozvíjanie prozápadnej politiky


Bugár sa zaväzuje aj k rozvíjaniu prozápadnej politiky a ukotveniu Slovenska v euroatlantickom priestore. „Žijeme v šialenej dobe. Počet extrémisticky a fašisticky ladených politikov rastie a rovnako aj ich podpora. Iní politici namiesto práce pre vás občanov trávia čas nezmyselnými hádkami a v predbiehaní sa, kto koho viac urazí,“ priblížil líder Mostu-Híd.

Slovensko je podľa Bugára pokojnou a bezpečnou krajinou, ktorej sa ekonomicky darí. „Naviac, slovensko-maďarské napätie vystriedala konštruktívna spolupráca. Máme potenciál pokračovať v tom a budovať dobré miesto pre budúcnosť našich detí. O to všetko však môžeme rýchlo prísť, ak sa k moci dostanú nezodpovední politici,“ zdôvodnil Bugár. Zmluvu vníma ako osobný záväzok a sľub pre všetkých občanov Slovenska.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bugár sa zmluvou s občanmi Slovenska zaviazal, že nevstúpi do koalície s kotlebovcami a Smerom-SD © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Aerolinka Qantas pre koronavírus redukuje lety do Ázie a očakáva nižšie zisky
<< predchádzajúci článok
Hlas pravice odstupuje z parlamentných volieb v prospech strany Sloboda a solidarita

Bugár sa zmluvou s občanmi Slovenska zaviazal, že nevstúpi do koalície s kotlebovcami a Smerom-SD - diskusné fórum čitateľov