Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. februára 2020

Hlas pravice odstupuje z parlamentných volieb v prospech strany Sloboda a solidaritaMimoparlamentná strana Hlas pravice odstupuje z parlamentných volieb v prospech strany Sloboda a Solidarita (SaS). ...Zdieľať
4o8a5273 676x455 20.2.2020  - Mimoparlamentná strana Hlas pravice odstupuje z parlamentných volieb v prospech strany Sloboda a Solidarita (SaS). Oznámil to vo štvrtok predseda Hlasu pravice Ondrej Matej v prítomnosti lídra SaS Richarda Sulíka.


„Voľby v sobotu 29. februára budú o charaktere štátu. Pripomínajú mi voľby v roku 1998, keď sme porážali mečiarizmus. Dnes musíme poraziť ficoizmus a stranu Smer. Ani dnes nie je výsledok ešte istý a môže rozhodovať každý jeden hlas. Preto Hlas pravice odstupuje z parlamentných volieb v prospech strany SaS,“ vyhlásil líder Hlasu pravice Ondrej Matej. Ten bol v minulosti poslancom parlamentu za SDKÚ-DS.

Matej uviedol, že SaS bude po voľbách presadzovať najdôležitejší bod programu Hlasu pravice, a to rovnú daň. Podľa Sulíka SaS má zavedenie rovnej dane v programe.

„S veľkou radosťou som sa na tomto bode dohodol,“ poznamenal Sulík. Ako ďalej povedal, teší ho, že sa pravicové sily dokázali dohodnúť na tom, aby pravicové hlasy vo voľbách neprepadli.


Zdroj: Webnoviny.sk - Hlas pravice odstupuje z parlamentných volieb v prospech strany Sloboda a solidarita © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bugár sa zmluvou s občanmi Slovenska zaviazal, že nevstúpi do koalície s kotlebovcami a Smerom-SD
<< predchádzajúci článok
Miera nezamestnanosti na Slovensku stúpla, ale stále sa drží pod piatimi percentami

Hlas pravice odstupuje z parlamentných volieb v prospech strany Sloboda a solidarita - diskusné fórum čitateľov