Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. júla 2021

Čaputová sa stretla so Žilinkom, zaujímala sa o vyšetrovanie v medializovaných kauzáchGenerálny prokurátor Maroš Žilinka sa rozprával s prezidentkou Zuzanou Čaputovou o ...Zdieľať
zilinka caputova 676x451 27.7.2021 (Webnoviny.sk) - Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa rozprával s prezidentkou Zuzanou Čaputovou o aktuálnom stave vyšetrovania podozrení z manipulovania výpovedí svedkov polície v kauzách Očistec či Judáš.

Čaputová vyšetrovanie nebude komentovať


Informovala o tom televízia Joj svojom spravodajskom webe Noviny.sk s tým, že o stretnutie požiadal generálny prokurátor Maroš Žilinka. Prezidentka mu vyhovela a prijala ho minulý týždeň.

Stretnutie televízii Joj potvrdila kancelária prezidenta. Zuzana Čaputová prebiehajúce vyšetrovanie nebude komentovať, považuje však za nevyhnutné, aby boli akékoľvek pochybnosti vyšetrené.

Prokuratúra stretnutie nekomentovala


„Prezidentka sa počas minulého týždňa stretla s generálnym prokurátorom na jeho žiadosť,“ informoval televíziu hovorca prezidentky SR Martin Strižinec.

Generálna prokuratúra stretnutie nekomentovala. „Pracovný program generálneho prokurátora nie je verejný, preto sa k prvej otázke nebudeme vyjadrovať. Nasledujúce otázky sa týkajú trestnej veci, v ktorej koná Krajská prokuratúra v Bratislave, preto sa k nim v súčasnosti nebudeme vyjadrovať," uviedla hovorkyňa generálnej prokuratúry Jana Tökölyová.


Zdroj: Webnoviny.sk - Čaputová sa stretla so Žilinkom, zaujímala sa o vyšetrovanie v medializovaných kauzách © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo financií navrhuje zaviesť do zákona limit výdavkov subjektov verejnej správy
<< predchádzajúci článok
Koronavírus v Portugalsku stráca podľa expertov silu, vláda zrejme zmierni niektoré obmedzenia

Čaputová sa stretla so Žilinkom, zaujímala sa o vyšetrovanie v medializovaných kauzách - diskusné fórum čitateľov