Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

02. júla 2007

Časť Prievozskej ulice do augusta uzatvorenáČasť Prievozskej ulice pri Turčianskej ulici v smere von z mesta v bratislavskom Ružinove je do 1. augusta uzatvorená. Podľa informácií zverejnených na internetovej stránke Bratislavy je dôvodom ...Zdieľať

BRATISLAVA 2. júla (WEBNOVINY) - Časť Prievozskej ulice pri Turčianskej ulici v smere von z mesta v bratislavskom Ružinove je do 1. augusta uzatvorená. Podľa informácií zverejnených na internetovej stránke Bratislavy je dôvodom uzávierky konštrukcia kanalizačných a vodovodných prípojok a zriadenie kanalizačnej prípojky pre budované polyfunkčné centrum Apollo Business center II.

Čiastočná uzávierka je rozdelená do štyroch etáp. Do 8. júla je uzatvorený približne 200-metrový úsek autobusového pruhu, od 9. do 15. júla bude čiastočne uzatvorený pravý jazdný pruh v rovnakom úseku. Od 16. do 22. júla čiastočne uzavrú ľavý jazdný pruh v smere von z mesta a čiastočne ľavý jazdný pruh v smere do mesta v dĺžke približne 215 metrov. Do 1. augusta sa bude mimo dopravnej špičky v tomto úseku asfaltovať.

Magistrát žiada vodičov, aby rešpektovali a dôsledne dodržiavali prenosné dopravné značenie a svojou nedisciplinovanosťou nespôsobovali dopravné zápchy a kolízie.

V hlavnom meste naďalej trvá dopravné obmedzenie na Pribinovej ulici, ktorá je úplne uzatvorená do konca roka od budovy ministerstva vnútra po budovu Dopravného podniku Bratislava v dĺžke približne 250 metrov. Dôvodom je výstavba medzinárodného obchodného centra Eurovea.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
ŽSR kúpia automobily na lízing od Volkswagenu
<< predchádzajúci článok
Summer UniversITy prvý raz a zadarmo už aj v Prešove