Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

17. augusta 2022

Centrom Melitopoľa otriasol výbuch, nastal v blízkosti stanovišťa ruských okupantovV centre okupovaného juhoukrajinského mesta Melitopoľ, odkiaľ vedie jediné pozemné spojenie na polostrov Krym, nastal v stredu silný výbuch. Legitímny starosta Melitopoľa Ivan ...Zdieľať
russia_ukraine_war_46549 bc5f767b4f3d440191d8de96b033ba97 676x451 17.8.2022 (Webnoviny.sk) - V centre okupovaného juhoukrajinského mesta Melitopoľ, odkiaľ vedie jediné pozemné spojenie na polostrov Krym, nastal v stredu silný výbuch. Legitímny starosta Melitopoľa Ivan Fedorov, ktorý sa z bezpečnostných dôvodov nenachádza v meste, na Telegrame uviedol, že explózia nastala v blízkosti jedného z veliteľských stanovíšť ruských okupantov. O výbuchu zatiaľ nie sú známe žiadne ďalšie podrobnosti.


Na neďalekom Kryme nastalo v utorok viacero explózií. Najprv vybuchol muničný sklad v dedine Majske v oblasti mesta Džankoj a neskôr sa výbuchy ozývali i z vojenskej leteckej základne v dedine Hvardijske neďaleko Simferopoľa. Podľa vyjadrení Rusmi dosadených predstaviteľov museli evakuovať približne tritisíc ľudí.Zdroj: Webnoviny.sk - Centrom Melitopoľa otriasol výbuch, nastal v blízkosti stanovišťa ruských okupantov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vlak uviazol v zajatí lesného požiaru, cestujúci v panike povyskakovali von a skončili s vážnymi popáleninami
<< predchádzajúci článok
Guterres odcestuje na Ukrajinu, v Ľvove má stretnutie so Zelenským a Erdoganom