Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

18. marca 2023

Charkivská oblasť čelí každodennému ruskému bombardovaniu a obyvatelia sa musia mať na pozore pred mínamiPäťdesiatjedenročnú ukrajinskú civilistku zranilo ruské bombardovanie neďaleko mesta Kupiansk na severovýchode Charkivskej oblasti. Uviedol to v sobotu gubernátor oblasti Oleh Synjehubov. Ženu z dediny Dvorična ...Zdieľať
russia_ukraine_war_northeast_front_93833 676x451 18.3.2023 (SITA.sk) - Päťdesiatjedenročnú ukrajinskú civilistku zranilo ruské bombardovanie neďaleko mesta Kupiansk na severovýchode Charkivskej oblasti. Uviedol to v sobotu gubernátor oblasti Oleh Synjehubov. Ženu z dediny Dvorična hospitalizovali.


Ukrajinské regióny v Charkivskej oblasti v blízkosti ruských hraníc alebo neďaleko frontovej línie čelia každodennému ruskému bombardovaniu. Informuje o tom portál Kyiv Independent.

Synjehubov dodal, že v Charkivskej oblasti pretrváva aj vysoké nebezpečenstvo vyplývajúce zo zamínovania.

V dedine Jaremivka neďaleko mesta Izium podľa gubernátora utrpeli zranenia dvaja muži vo veku 29 a 71 rokov, keď sa snažili deaktivovať výbušný objekt vo svojom dvore. Zranených mužov hospitalizovali, uviedol Synjehubov.Zdroj: SITA.sk - Charkivská oblasť čelí každodennému ruskému bombardovaniu a obyvatelia sa musia mať na pozore pred mínami © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sanácia Vrakunskej skládky zlyhala na dočasnom vyvlastňovaní pozemkov, tvrdí Progresívne Slovensko
<< predchádzajúci článok
Bratislavská Petržalka začína s pravidelnou údržbou parkovísk, registrovaní majitelia áut dostanú upozornenie