Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

16. marca 2009

Charlie Sheen a Brooke Mueller Sheen majú dvojičkyHerec Charlie Sheen s manželkou Brooke Mueller Sheen sa v sobotu v noci stali rodičmi chlapcov - dvojičiek. Max a Bob sú prvými deťmi páru, ktorý sa zosobášil v máji 2008. "Majú sa výborne a Brooke ...Zdieľať
BRATISLAVA 16. marca (WEBNOVINY) - Herec Charlie Sheen s manželkou Brooke Mueller Sheen sa v sobotu v noci stali rodičmi chlapcov - dvojičiek. Max a Bob sú prvými deťmi páru, ktorý sa zosobášil v máji 2008. "Majú sa výborne a Brooke tiež," povedal pre magazín People Sheenov hovorca Stan Rosenfield. Rodina je podľa jeho slov veľmi šťastná a Charlie je "nadšený. Je otec rodiny - teraz má tri dcéry a dvoch synov." Štyridsaťtriročný Sheen je otcom päťročnej Sam a trojročnej Loly z manželstva s herečkou Denise Richards, a 24-ročnej Cassandry z predchádzajúceho vzťahu.


Tridsaťjedenročnú Brooke minulý mesiac hospitalizovali, keď jej hrozil predčasný pôrod. Chlapci i tak prišli na svet o niekoľko týždňov skôr, ako sa predpokladalo - narodiť sa mali v apríli.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Herec Ron Silver podľahol rakovine
<< predchádzajúci článok
Britská študentka učí deti čínštinu cez internet