Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. augusta 2021

Chodec na Spiši neprežil zrážku s autom, po náraze ho odhodilo aj s bicyklom do priekopy (foto)Pri dopravnej nehode v okrese Spišská Nová Ves prišiel v nedeľu o život chodec. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstvaZdieľať
nehoda1 2 676x451 23.8.2021 (Webnoviny.sk) - Pri dopravnej nehode v okrese Spišská Nová Ves prišiel v nedeľu o život chodec. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Košiciach Jana Mésarová.

Vodič predchádzal vozidlo


Podľa doterajších zistení polície 32-ročný vodič viedol osobné vozidlo značky Škoda Scala v smere od obce Odorín na Spišskú Novú Ves.

Vodič predchádzal vozidlo idúce pred ním tam, kde je to zakázané vodorovným aj zvislým dopravným značením a keď bol v protismernej časti cesty, tak prednou ľavou časťou narazil do 60-ročného chodca, ktorý tlačil bicykel v smere na obec Odorín.

Okolnosti nehody vyšetrujú


Po náraze chodca s bicyklom odhodilo do priekopy. Pri dopravnej nehode chodec utrpel zranenia nezlučiteľné si životom. Vodič bol podrobený dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. To, či chodec požil alkoholické nápoje, budú zisťovať pri pitve.

Polícia miesto udalosti zadokumentovala a vec si prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Spišskej Novej Vsi, ktorý už začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Bližšie okolnosti a presná príčina dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.


Zdroj: Webnoviny.sk - Chodec na Spiši neprežil zrážku s autom, po náraze ho odhodilo aj s bicyklom do priekopy (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Elektrický prúd zasiahol iba sedemročného chlapca, k nešťastiu došlo na voľne prístupnom mieste
<< predchádzajúci článok
Severné Macedónsko sprísňuje od septembra vstup do krajiny, od Slovákov bude vyžadovať očkovanie alebo negatívny test