Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. septembra 2023

Členské štáty EÚ odsúhlasili predĺženie dočasnej ochrany pre ľudí utekajúcich pred ruskou agresiouMinistri vnútra členských štátov Európskej únie odsúhlasili predĺženie dočasnej ochrany pre ukrajinských utečencov o rok. Keďže v súčasnosti je ...Zdieľať
bp_2462 676x451 28.9.2023 (SITA.sk) - Ministri vnútra členských štátov Európskej únie odsúhlasili predĺženie dočasnej ochrany pre ukrajinských utečencov o rok.


Keďže v súčasnosti je mechanizmus dočasnej ochrany platný do 4. marca 2024, ide o predĺženie do 4. marca 2025. Informuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na správu tlačovej služby Rady Európskej únie.

Viac o téme: Vojna na UkrajineS cieľom poskytnúť istotu pre viac ako 4 milióny ukrajinských utečencov, ktorí v súčasnosti žijú v EÚ, Rada súhlasila s predĺžením dočasnej ochrany pre ľudí utekajúcich pred ruskou agresívnou vojnou proti Ukrajine," konštatuje správa Rady EÚ.Zdroj: SITA.sk - Členské štáty EÚ odsúhlasili predĺženie dočasnej ochrany pre ľudí utekajúcich pred ruskou agresiou © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Streľba v Rotterdame si vyžiadala mŕtvych, muž spustil paľbu v univerzitnej nemocnici a neďalekom byte (video)
<< predchádzajúci článok
Tri ženy zomreli pri ruskom delostreleckom útoku v Chersone, počas bombardovania boli na ulici