Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Voľby 2010

12. júna 2010

Csáky si myslí, že SMK získa viac ako Most-Híd


Tagy: Most-Híd SMK

Slávnostný obed v reštaurácii s rodinou, popoludňajší fitnes a potom čakanie na výsledky parlamentných volieb - to je dnešný program predsedu SMK Pála Csákyho. Svoj hlas ...Zdieľať
csaky Foto: SITA/Nina Bednáriková BRATISLAVA 12. júna (WEBNOVINY) - Slávnostný obed v reštaurácii s rodinou, popoludňajší fitnes a potom čakanie na výsledky parlamentných volieb - to je dnešný program predsedu SMK Pála Csákyho. Svoj hlas odovzdal krátko pred poludním na Základnej škole Bieloruská v Bratislave. Csáky je presvedčený, že jeho strana získa vo voľbách viac hlasov ako Most-Híd, ktorý založil Csákyho predchodca na poste lídra SMK Béla Bugár. Po dnešnom dni verí Csáky v zmenu. "Volil som s nádejou," povedal po odvolení. Ako podotkol, verí, že vláda zložená zo Smeru-SD, ĽS-HZDS a SNS dnes končí. "Dúfam, že dnes skončí trojkoalícia a uzavrieme smutnú kapitolu slovenských dejín," vyhlásil.


Slovensko-maďarské vzťahy sa podľa Csákyho zlepšia až keď bude na Slovensku "nová, inteligentná vláda". Ako povedal, "ľudia majú plné zuby primitivizmu, rozkrádania majetku, nefungovania súdov a iných negatívnych javov." Za najväčší problém v slovensko-maďarských vzťahoch považuje Jána Slotu, Roberta Fica a Vladimíra Mečiara. Na predvolebnej kampani sa Csákymu nepáčilo, že sa zameriavala na negatíva a negatívne javy. "Ja som skôr za súťaž," vyhlásil.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: Most-Híd SMK
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Arcibiskup Bezák už odvolil, vyzýva aj ostatných
<< predchádzajúci článok
Kirgizská vláda požiadala Rusko o vojenskú pomoc

Csáky si myslí, že SMK získa viac ako Most-Híd - diskusné fórum čitateľov