Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

18. februára 2020

Ďalší pár kráľovskej rodiny oznámil rozvod, po 25 rokoch manželstva sa na tom priateľsky dohodli


Tagy: rozvod

Synovec britskej kráľovnej Alžbety II. a jeho manželka sa priateľsky dohodli, že ukončia svoje manželstvo. Gróf zo Snowdenu David Armstrong-Jones a jeho žena Serena pôjdu od seba po viac než 25 rokoch ...Zdieľať
britain_royals_96300 2af5b31967374aaf88e0522a4daf6b8b 676x402 18.2.2020 (Webnoviny.sk) - Synovec britskej kráľovnej Alžbety II. a jeho manželka sa priateľsky dohodli, že ukončia svoje manželstvo. Gróf zo Snowdenu David Armstrong-Jones a jeho žena Serena pôjdu od seba po viac než 25 rokoch manželstva. Pár to oznámil v spoločnom stanovisku.


Päťdesiatosemročný Armstrong-Jones je synom káľovninej zosnulej sestry, princeznej Margaréty. Pár sa vzal v októbri 1993 a má dve deti. Pod svojím profesionálnym menom David Linley napísal gróf knihy o nábytku a interiérovom dizajne.

Oznámenie prichádza len niekoľko dní po tom, čo rozvod oznámil vnuk britskej kráľovnej Peter Phillips a jeho manželka Autumn. Pár má spolu dve dcéry, deväťročnú Savannah a sedemročnú Islu.

Štyridsaťdvaročný Phillips je synom princeznej Anny a jej prvého manžela Marka Phillipsa. Je zároveň najstarším vnukom kráľovnej a vojvodu z Edinburghu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ďalší pár kráľovskej rodiny oznámil rozvod, po 25 rokoch manželstva sa na tom priateľsky dohodli © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: rozvod
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Súčasťou Roku slovenského divadla je aj XVI. Festival Astorka
<< predchádzajúci článok
AnimeShow v Bratislave bude hostiť anglického herca J. Glovera

Ďalší pár kráľovskej rodiny oznámil rozvod, po 25 rokoch manželstva sa na tom priateľsky dohodli - diskusné fórum čitateľov