Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

20. októbra 2011

Deana Jakubisková podľa svedkov muža až za priechodomŠesťdesiatdvaročný muž, ktorého herečka a producentka Deana Horváthová-Jakubisková zrazila v pondelok ...Zdieľať
medzinarodneho filmoveho festivalu br BRATISLAVA 20. októbra (WEBNOVINY) - Šesťdesiatdvaročný muž, ktorého herečka a producentka Deana Horváthová-Jakubisková zrazila v pondelok dopoludnia v Prahe 4, údajne nešiel po priechode pre chodcov.


Podľa svedkov muž prechádzal cez cestu pár metrov od miesta na to určenom.

To, že muž, ktorý svojim zraneniam pri prevoze do nemocnice podľahol, nešiel po priechode pre chodcov, však zatiaľ polícia nepotvrdila.

"Počula som zvuk nárazu a uvidela šoférku Octavie, ako rýchlo beží k zranenému mužovi kúsok za našou predajňou. Myslím si, že jednoducho prebiehal z druhej strany, kde stála kolóna áut, z ktorej vybehol. Mohlo to byť tak dva alebo tri metre od priechodu," povedala pre iDNES.cz pracovníčka predajne bazénov, ktorá nechcela byť menovaná.

Manželka režiséra Juraja Jakubiska šoférovala požičaný terénny mercedes a podľa vlastných slov nešla neprimerane rýchlo, čo potvrdili aj svedkovia. "Išla päťdesiat, to povedal aj pán vyšetrovateľ, keď tade chodil s tým meracím kolieskom," podotkla predavačka.

Podľa svedkov si zosnulý muž v pondelok krátko pred desiatou hodinou vyzdvihoval balík od kuriéra na odstavnej ploche na druhej strane cesty. Následne zrejme prechádzal medzi autami, ktoré stáli v kolóne pred križovatkou.

"Išla som po hlavnej, rozhliadla som sa na všetky strany a zrazu tam ten človek bol," povedala Horváthová-Jakubisková českému denníku Blesk. Päťdesiattriročná rodáčka z Banskej Bystrice, ktorej nezistili prítomnosť alkoholu v dychu, si môže za zabitie z nedbanlivosti posedieť za mrežami až tri roky, čo potvrdil policajný hovorca Tomáš Hulan. Zatiaľ však producentku neobvinili. Informácie zverejnila webová stránka www.idnes.cz.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Adele je po štvrtý raz za sebou na vrchole rebríčka
<< predchádzajúci článok
Dávajte si pozor na chodcov