Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. augusta 2020

Deň otvorených dverí v prezidentskom paláci zrušili, Zuzana Čaputová našla spôsob prehliadkyDeň otvorených dverí v Prezidentskom paláci tento rok nebude, dostupná však bude jeho virtuálna prehliadka. Informuje o tom prezidentka Zuzana ...Zdieľať
jak_1123 676x451 10.8.2020 - Deň otvorených dverí v Prezidentskom paláci tento rok nebude, dostupná však bude jeho virtuálna prehliadka. Informuje o tom prezidentka Zuzana Čaputová na sociálnej sieti. Deň otvorených dverí bol zrušený kvôli pandémii koronavírusu.


Do Prezidentského paláca prichádzajú na deň otvorených dverí každoročne tisíce návštevníkov. Tento rok sa však kvôli pandémii musel zrušiť. Ak vás však zaujíma, ako palác vyzerá zvnútra, tak si ho môžete pozrieť na virtuálnej prehliadke na tomto linku https://prez.sk/palac,“ uviedla prezidentka na sociálnej sieti s tým, že sa na návštevníkov teší na budúci rok.
 
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Deň otvorených dverí v prezidentskom paláci zrušili, Zuzana Čaputová našla spôsob prehliadky © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenské osobnosti vyzvali na neuznanie prezidentských volieb v Bielorusku
<< predchádzajúci článok
Muž predával liek na zníženie rizika infekcie koronavírusom, skončil za mrežami

Deň otvorených dverí v prezidentskom paláci zrušili, Zuzana Čaputová našla spôsob prehliadky - diskusné fórum čitateľov