Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

26. júna 2021

Divadlo Aréna v Bratislave bude mať novú technológiu aj hľadisko za viac ako dva milióny eurDivadlo Aréna v Bratislave zrekonštruujú a vybavia technológiou za viac ako dva milióny eur. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), v ktorom ...Zdieľať
divadlo arena bratislava 676x451 26.6.2021 (Webnoviny.sk) - Divadlo Aréna v Bratislave zrekonštruujú a vybavia technológiou za viac ako dva milióny eur. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), v ktorom hľadá Bratislavský samosprávny kraj (BSK) dodávateľa divadelných technológií.

Štyri časti zákazkyPredmetom zákazky je dodanie tovarov a zariadení, vrátane súvisiacich služieb, v rozsahu dodávok podľa projektovej dokumentácie, v súlade so špecifikáciami pre technologické zariadenia a vybavenie divadla," uvádza sa v oznámení ÚVO.

Predpokladaná hodnota zákazky je 2 093 557 eur bez DPH a termín na predkladanie ponúk do verejnej súťaže je do 19. júla.

Zákazka je rozdelená na štyri časti, ktoré pozostávajú z dodania divadelnej technológie pre časti - javisková technológia, hľadisko, svetelná technika a elektroakustické ozvučenie a videotechnika. Rozsiahla rekonštrukcia divadla prinesie moderné technológie či nové hľadisko.

Verejné obstarávanie


BSK tiež vyhlásil verejné obstarávanie na stavebné práce na rekonštrukcii divadla za viac ako štyri milióny eur. „Predmetom zákazky je rekonštrukcia a prestavba Divadla Aréna v rozsahu podľa spracovaného projektu stavby," uvádza sa v oznámení ÚVO.

Predpokladaná hodnota zákazky je 4 214 081 eur bez DPH a lehota na predkladanie ponúk do verejnej súťaže je do 8. júla. Doba realizácie je stanovená na 18 mesiacov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Divadlo Aréna v Bratislave bude mať novú technológiu aj hľadisko za viac ako dva milióny eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najmenšia ZOO na Slovensku sa v júli rozrastie, pribudnú dva medvede himalájske
<< predchádzajúci článok
V Slovenskom raji po 15 rokoch príprav začnú s výstavbou cyklistického chodníka (video)

Divadlo Aréna v Bratislave bude mať novú technológiu aj hľadisko za viac ako dva milióny eur - diskusné fórum čitateľov