Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Dôležitou súčasťou stratégie poisťovne MetLife je dobrovoľníctvoDôležitou súčasťou stratégie poisťovne MetLife je aj dobrovoľníctvo. Aj preto spoločnosť spolupracuje už od roku 2014 s Centrom pre rodiny a deti v Dedine Mládeže. Uplynulý týždeň ...Zdieľať
metlife foto 676x507 12.10.2022 (Webnoviny.sk) - Dôležitou súčasťou stratégie poisťovne MetLife je aj dobrovoľníctvo. Aj preto spoločnosť spolupracuje už od roku 2014 s Centrom pre rodiny a deti v Dedine Mládeže.


Uplynulý týždeň poisťovňa v spolupráci s Centrom zorganizovala športové predpoludnie. Počas neho si deti vyskúšali rôzne športové aktivity a jednoduché prekážky, ktoré boli prispôsobené veku a zdatnosti dieťaťa. Po ich absolvovaní boli deti odmenené balíčkom, ktorý obsahoval sladké prekvapenie a potreby pre osobnú hygienu. Predpoludnie bolo zakončené diskotékou a deti dobrovoľníkom za odmenu predviedli svoje predstavenie Húsky, s ktorým sa budú prezentovať na podujatí v Českej republike.

Príjemnej akcie sa zúčastnilo desať dobrovoľníkov z poisťovne a dovedna 30 detí. "Dobrovoľníctvo má MetLife ´v krvi´, je to jeden z dôležitých aspektov stratégie, v rámci ktorého sa snažíme aj takouto formou dať niečo komunitám. Navyše, mesiac október sa nesie v duchu globálnej MetLife iniciatívy ´Dobrovoľníctvo s jasným cieľom´. Dôležité je, že deťom sme vyčarili úsmev na tvári a priniesli sme im zážitky, ktoré si budú ešte dlho pamätať," vysvetlila dobrovoľníčka a vedúca sekcie CSR MetLife Zuzana Žgančíková.

MetLife Centrum v Dedine Mládeže dlhodobo podporuje formou sponzorských darov, podielu z % dane, účasti na rôznych podujatiach, ktoré spoločnosť organizuje. Ako Žgančíková dodala, aj tentokrát okrem darčekov pre deti priniesli aj množstvo športových rekvizít a hygienických potrieb a po ukončení akcie ich personál Centra pohostil malým občerstvením.

Centrum pre deti a rodiny Dedina Mládeže sa prioritne špecializuje na poskytovanie starostlivosti pre deti so zdravotným znevýhodnením, ktoré ku prežitiu pekných dní v istote potrebujú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť. Je prvou lastovičkou na Slovensku v zriadení špecializovaných samostatných skupín pre deti s duševnými poruchami. Zároveň zabezpečuje starostlivosť aj o zdravé deti v samostatnej usporiadanej skupine, ako aj mladým dospelým. Súčasťou činností centra je aj práca s rodinou v teréne, s cieľom pomáhať vytvárať bezpečné, zdravé a podnetné prostredie, aby deti ostali súčasťou svojej biologickej rodiny. Fungujú prostredníctvom samostatne usporiadaných skupín, aktuálne je ich šesť. Skupiny sú pretransformované na rodinné typy a jednu profirodinu.

MetLife na Slovensku


MetLife pôsobí na Slovensku od roku 1995. Spoločnosť poskytuje široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia. Spoločnosť sa stala synonymom finančnej istoty a profesionalizmu. Aktuálne má na Slovensku viac ako 900 000 klientov.

O spoločnosti MetLife


MetLife, Inc. (NYSE: MET) je prostredníctvom pridružených a dcérskych spoločností ("MetLife") jednou z popredných svetových spoločností poskytujúcich finančné služby v oblastiach poistenia, anuít, zamestnaneckých benefitov a správy aktív, aby pomohli individuálnym a firemným zákazníkom vytvoriť istejšiu budúcnosť. Spoločnosť MetLife bola založená v roku 1868, svoju činnosť vykonáva vo viac ako 40 krajinách a má popredné postavenie na trhu v USA, Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe. Viac informácií nájdete na stránke www.metlife.com, www.metlife.sk.

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Dôležitou súčasťou stratégie poisťovne MetLife je dobrovoľníctvo © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poslanci berú platy, ale nepracujú. Naď vyzval opozíciu, aby neblokovala rokovanie NR SR a pomohla prijať zákony na pomoc ľuďom
<< predchádzajúci článok
Alkohol v krvi na pracovisku má dohru, košická sudkyňa prišla o funkciu