Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

17. augusta 2020

Dvom ženám sa v mori prevrátil kajak, na pomoc im prišiel portugalský prezident (video)Portugalský prezident Marcelo Rebelo de Sousa pomohol so záchranou dvoch žien, ktorým sa neďaleko pláže v Algarve prevrátil kajak. Sedemdesiatjedenročný politik v sobotu na pláži Praia do Alvor ...Zdieľať
virus_outbreak_portugal_53083 bd1815fc816c42dc8dbed09f52db7e68 676x441 17.8.2020  - Portugalský prezident Marcelo Rebelo de Sousa pomohol so záchranou dvoch žien, ktorým sa neďaleko pláže v Algarve prevrátil kajak.


Sedemdesiatjedenročný politik v sobotu na pláži Praia do Alvor novinárom povedal, že ženy zavial do zátoky zo susednej pláže silný vietor.

Inému mužovi na vodnom skútri sa podarilo odtiahnuť kajak na breh. Prezident sa poďakoval za pomoc pri záchrane a upozornil ženy, aby boli v budúcnosti opatrnejšie.

Prezident trávi dovolenku vo viacerých oblastiach s cieľom podporiť tamojší turizmus, ktorý negatívne ovplyvnila pandémia koronavírusu. Algarve je obľúbená turistická destinácia, do ktorej mieri počas leta najviac dovolenkárov z Veľkej Británie.
 Zdroj: Webnoviny.sk - Dvom ženám sa v mori prevrátil kajak, na pomoc im prišiel portugalský prezident (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Policajné psy dostali na letisku v Dubaji novú úlohu, budú zisťovať prítomnosť koronavírusu
<< predchádzajúci článok
Špičkový notebook od Huawei, MateBook X Pro, prichádza do predaja na Slovensku

Dvom ženám sa v mori prevrátil kajak, na pomoc im prišiel portugalský prezident (video) - diskusné fórum čitateľov