Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

28. septembra 2019

Emma Drobná zverejnila skladbu Demons, jej text už mala napísaný dlhšie


Tagy: Demons

Slovenská speváčka Emma Drobná zverejnila skladbu Demons, ku ktorej ponúkla aj lyric video. "Je tak trošku aj o strachu z toho, že niekto blízky nám klame. A tak trošku o tom, že často klameme aj samých ...Zdieľať
emma drobna demons 676x431 28.9.2019 (Webnoviny.sk) - Slovenská speváčka Emma Drobná zverejnila skladbu Demons, ku ktorej ponúkla aj lyric video. "Je tak trošku aj o strachu z toho, že niekto blízky nám klame. A tak trošku o tom, že často klameme aj samých seba. Teda minimálne som si to všimla na sebe určite. Pritom si stačí uvedomovať vlastnú hodnotu a nenechať sa nikým presvedčiť o opaku," povedala na margo skladby.


Text piesne už mala napísaný dlhšie. "Texty mám už predpísané, pretože píšem vtedy, keď mi niečo napadne a je jedno, či je to ráno alebo večer, či som doma alebo vonku. Potom už nasledujú štúdiové sessions, kde si vypočujeme pár beatov a predpripravenú hudbu. Skúšam si spievať asi do každej, texty mením, niekedy aj kombinujem a nakoniec sa venujem tej, na ktorej sa s ľuďmi, s ktorými spolupracujem, zhodneme. Musím povedať, že nie vždy je to zhodovanie sa z mojej strany na prvú," opísala tvorivý proces.

Optimistická a popovejšie tvár


Pod skladbou Demons sú po hudobnej a producentskej stránke opäť podpísaní Peter Graus a Tomáš Zubák z Creative Music House.

"Demons je pre Emmu netypická a nová poloha. Na prvom albume spievala Emma prevažne 'temnejšie' skladby. Demons ukazuje optimistickú a popovejšiu tvár Emmy. Pôvodne sme plánovali zdôrazniť africký vokálny sampel v refréne, ale Emmin vokál dodal skladbe natoľko dominantný motív, že si ho poslucháč spieva už po prvom vypočutí," uviedol autor hudby Peter Graus.


Ochutnávka z pripravovaného albumu


Novinka je ochutnávkou z albumu, ktorý interpretka v súčasnosti pripravuje v bratislavskom nahrávacom štúdiu Creative Music House.

"Zatiaľ je to v procese, ale myslím, že bude trošku dospelejší aj po textárskej stránke aj hudobnej a cítim, že to budem viac ja v porovnaní s prvým album You Should Know," prezradila Drobná.

Emma Drobná v roku 2015 vyhrala súťaž Česko Slovenská SuperStar a vyšiel jej eponymný album. O dva roky neskôr vydala nahrávku You Should Know (2017), z ktorej pochádzajú aj hity Smile, Try a Words.

Informácie agentúre SITA poskytla Adriána Čahojová z agentúry Soul For Show.


Zdroj: Webnoviny.sk - Emma Drobná zverejnila skladbu Demons, jej text už mala napísaný dlhšie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: Demons
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Metallica odložila časť turné, spevák Hetfield nastúpil na odvykačku
<< predchádzajúci článok
Spevák Štefan Štec pripravuje turné, hosťami budú I. Tásler a P. Bič

Emma Drobná zverejnila skladbu Demons, jej text už mala napísaný dlhšie - diskusné fórum čitateľov