Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

29. marca 2020

Epidemiológovia museli pre koronavírus zrušiť svadbu, nakoniec sa zosobášili v nemocnici (video)Dvaja epidemiológovia, ktorí sa v americkom Bostone ocitli v prvej línii v boji proti novému koronavírusu, museli pre pandémiu zrušiť svoju svadbu. To ich však neodradilo a napokon sa zosobášili v nemocnici.Zdieľať
svadba 676x399 29.3.2020  - Dvaja epidemiológovia, ktorí sa v americkom Bostone ocitli v prvej línii v boji proti novému koronavírusu, museli pre pandémiu zrušiť svoju svadbu. To ich však neodradilo a napokon sa zosobášili v nemocnici.

Svadba v operačnej sáleJen Andonian a Matt Shearer sa vzali v piatok v historickej operačnej sále Ether Dome v Massachusettskej všeobecnej nemocnici v Bostone. Andonian v nemocnici pracuje ako projektová manažérka Centra medicíny katastrof, Shearer je analytik v Johns Hopkins Medicine Center for Health Security.

Obrad, ktorým si vynahradili zrušenú svadbu naplánovanú na 20. marca v Michigane, im pomohli zorganizovať priatelia z nemocnice.

Oddala ich kolegyňa nevesty


Pár oddala jedna z kolegýň nevesty. Tú k pomyselnému oltáru odviedol šéf pohotovosti. Namiesto tradičného "Môžete pobozkať nevestu" oddávajúca obrad ukončila pre situáciu vhodnejším vyhlásením "Môžete si s nevestou ťuknúť lakťami". Novomanželia tak aj urobili, no napokon sa aj rýchlo pobozkali.

Riaditeľ nemocnice Peter Slavin dovolil svadbu v Ether Dome pod podmienkou, že sa na nej nebude môcť zúčastniť viac ako 10 ľudí. Kvety na obrad poskytlo nemocničné kvetinárstvo, tortu zase tím stravovacích služieb, uviedla nemocnica.
 Zdroj: Webnoviny.sk - Epidemiológovia museli pre koronavírus zrušiť svadbu, nakoniec sa zosobášili v nemocnici (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel poľský skladateľ a dirigent Krzysztof Penderecki, vo veku 86 podľahol vážnej chorobe
<< predchádzajúci článok
Internet vlani používalo už vyše osemdesiat percent Slovákov, sme blízko európskeho priemeru

Epidemiológovia museli pre koronavírus zrušiť svadbu, nakoniec sa zosobášili v nemocnici (video) - diskusné fórum čitateľov