Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. októbra 2020

EUROJACKPOT padol prvýkrát na Slovensku - víťaz si na konto pripíše 59 miliónov EUR!Multimilionárom je podľa všetkého obyvateľ Košického krajaZdieľať
EUROJACKPOT padol prvýkrát na Slovensku - víťaz si na konto pripíše 59 miliónov EUR!

Udalosť, na ktorú doteraz čakal asi každý slovenský hráč lotérie Eurojackpot, nastala v piatok 16. októbra 2020. „V lotérii Eurojackpot padol fantastický jackpot - 58 807 427,70 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe. Stalo sa to po prvýkrát od 9. októbra 2015, kedy sa Slovensko pridalo medzi krajiny zapojené do lotérie Eurojackpot.

 

Neskutočné okamihy môže v týchto chvíľach prežívať hráč, ktorý svoju šťastnú stávku v lotérii Eurojackpot uzatvoril na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. „Hráč sa spoľahol na náhodný výber čísel a jeho stávka pritom obsahovala len jeden tip s číslami 5, 11, 35, 44, 50 a s powerballovými číslami 4 a 10,“ povedal Čépe. K jednotipovej stávke v lotérii Eurojackpot si hráč ešte zvolil aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. „Celú takúto stávku si predplatil na dve žrebovania. Úspešný bol práve v druhom predplatenom žrebovaní,“ dodal Čépe z TIPOSu.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koronavírus: Na Slovensku pribudlo opäť takmer dvetisíc infikovaných koronavírusom
<< predchádzajúci článok
Slovensko sa pridalo k deklarácii za vybudovanie európskeho cloudu, pôjdu naň miliardy eur

EUROJACKPOT padol prvýkrát na Slovensku - víťaz si na konto pripíše 59 miliónov EUR! - diskusné fórum čitateľov