Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. mája 2023

Exminister Naď pripustil, že predčasné parlamentné voľby by mohli byť zmanipulovanéBývalý minister obrany Jaroslav Naď (Demokrati) v reláciiZdieľať
jaroslav nad 676x451 29.5.2023 (SITA.sk) - Bývalý minister obrany Jaroslav Naď (Demokrati) v relácii TV Markíza Na telo pripustil, že septembrové predčasné parlamentné voľby by mohli byť zmanipulované.


Uviedol, že ako najvyšší ústavní činitelia mali spravodajskú informáciu zo zahraničia o osobe, čase a mieste, keď bol slovenský občan v Rusku prebrať finančné zdroje politickej strany Smer-SD na manipuláciu volieb. Bývalý minister obrany odmietol čokoľvek konkretizovať vzhľadom na to, že podľa neho ide o utajovanú informáciu.

Na tlačovom brífingu strany Demokrati Naď uviedol, že existenciu tejto informácie potvrdili viacerí ústavní činitelia vrátane prezidentky Zuzany Čaputovej.

Hovoriť o existencii utajovanej skutočnosti podľa Naďa nie je prezradením utajovanej skutočnosti, tým by bolo prezradenie obsahu. Podľa neho môžu všetci ústavní činitelia, vrátane bývalého predsedu vlády, potvrdiť, že takáto utajovaná skutočnosť jestvuje.


Zdroj: SITA.sk - Exminister Naď pripustil, že predčasné parlamentné voľby by mohli byť zmanipulované © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Absolventi škôl by nemali zabudnúť na svoje povinnosti voči zdravotnej poisťovni
<< predchádzajúci článok
Jadrové zbrane pre všetkých za pripojenie k Bielorusku a Rusku, vyhlásil Lukašenko