Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. novembra 2021

Extrémizmus a radikalizmus nemá v demokratickej spoločnosti miesto, minister Naď si uctil pamiatku obetíVerejnosť by mala dať podľa ministra obrany SR Jaroslava Naďa (OĽaNO) najavo, že extrémizmus a radikalizmus v demokratickej spoločnosti nemá miesto. Uviedol to pri príležitosti 32. výročia Nežnej revolúcie ...Zdieľať
bp_9314 676x451 17.11.2021 (Webnoviny.sk) - Verejnosť by mala dať podľa ministra obrany SR Jaroslava Naďa (OĽaNO) najavo, že extrémizmus a radikalizmus v demokratickej spoločnosti nemá miesto. Uviedol to pri príležitosti 32. výročia Nežnej revolúcie pri Pamätníku popravených a umučených politických väzňov komunizmu na cintoríne v bratislavskej Vrakuni, kde sa v stredu uskutočnila pietna spomienka.


Ako informovala hovorkyňa ministerstva obrany Martina Kovaľ Kakaščíková, pamiatku týchto obetí si položením venca uctil aj Naď.

„Toto miesto a pamiatka na všetky obete komunistického režimu sú bolestivou spomienkou, ktorá je spätá so 17. novembrom. Uctime si tých, ktorých odvaha predčila strach a obavy z vyjadrenia vlastného názoru,“ povedal Naď s apelom na spoločnosť, aby si nikdy neprestala vážiť a ctiť slobodu, demokraciu a mier. Tie podľa neho nie sú a nikdy nesmú byť samozrejmosťou.

Doplnil, že konanie každého by malo prispieť k budúcnosti bez strachu. Ľudia by mali dať najavo, že extrémizmus a radikalizmus v demokratickej spoločnosti nemá miesto.


Zdroj: Webnoviny.sk - Extrémizmus a radikalizmus nemá v demokratickej spoločnosti miesto, minister Naď si uctil pamiatku obetí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
O post sudcu Všeobecného súdu EÚ nemá nikto záujem, Mazák vyhlásil už piate voľby
<< predchádzajúci článok
VIDEO: Fico označil víťazstvo strany Smer-SD vo voľbách za reálny cieľ

Extrémizmus a radikalizmus nemá v demokratickej spoločnosti miesto, minister Naď si uctil pamiatku obetí - diskusné fórum čitateľov