Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

14. mája 2019

Fanúšička vyradila z prevádzky Merkelovej lietadlo, nezatiahla ručnú brzdu


Tagy: lietadlo

Fanynka nemeckej kancelárky Angely Merkelovej uzemnila v Dortmunde jej vládne lietadlo, keď nadšene vyskočila z letiskovej dodávky, aby si stroj s nápisom Bundesrepublik Deutschland odfotila. Zabudla však ...Zdieľať
angela merkelova 1 676x461 BERLÍN 14. mája (WebNoviny.sk) - Fanynka nemeckej kancelárky Angely Merkelovej uzemnila v Dortmunde jej vládne lietadlo, keď nadšene vyskočila z letiskovej dodávky, aby si stroj s nápisom Bundesrepublik Deutschland odfotila. Zabudla však zatiahnuť ručnú brzdu a jej vozidlo následne vrazilo priamo do nosa lietadla.


Portál Spiegel Online zverejnil fotografiu z kurióznej zrážky červenej dodávky s vládnym špeciálom a dodal, že vodička je zamestnankyňou letiska. Nemecké vzdušné sily následne potvrdili, že kancelárka sa pre poškodené lietadlo vrátila do Berlína vrtuľníkom.

Nehoda je poslednou zo série problémov, ktoré v poslednej dobe postihli starnúcu nemeckú vládnu flotilu a zapríčinili tak meškania Merkelovej, ako aj ďalších štátnych predstaviteľov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Fanúšička vyradila z prevádzky Merkelovej lietadlo, nezatiahla ručnú brzdu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: lietadlo
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
D. Saková oficiálne otvorila klientske centrum vo Vranove nad Topľou
<< predchádzajúci článok
Vďaka digitalizácii sa postupne odbúrava byrokracia

Fanúšička vyradila z prevádzky Merkelovej lietadlo, nezatiahla ručnú brzdu - diskusné fórum čitateľov