Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

27. júna 2020

Fanúšikovia Liverpoolu oslavovali víťazstvo v uliciach, klub ich správanie v čase pandémie odsúdil (video)



Vedenie čerstvého anglického futbalového šampióna FC Liverpool odsúdilo správanie fanúšikovského davu, ktorý sa zišiel v uliciach mesta, ...



Zdieľať
britain_soccer_premier_league_48738 e972c887553745ab8476ca311080b59a 676x451 27.6.2020 (Webnoviny.sk) - Vedenie čerstvého anglického futbalového šampióna FC Liverpool odsúdilo správanie fanúšikovského davu, ktorý sa zišiel v uliciach mesta, aby oslávil prvú majstrovskú trofej "The Reds" v Premier League po 30 rokoch.


V čase boja so šíriacou sa pandémiou koronavírusu ani nariadenia vlády a lokálnych autorít nezabránili tisíckam fanúšikov v rozpútaní búrlivých osláv.

Fanúšikovia zdieľali zábery z osláv na internete


Na sociálnych sieťach sa šírili mnohé fotografie a videá natešených fanúšikov FC Liverpool. Jeden zo záznamov dokonca zachytil ohňostroj, ktorý pomerne výrazne zasiahol budovu, ktorú čiastočne vlastní majoritný vlastník konkurenčného Evertonu Farhad Moshiri.


Klub označil ich správanie za neprijateľné


"Pri budove Pier Head sa v piatok zhromaždilo niekoľko tisíc ľudí, z ktorých niektorí ignorovali nariadený spoločenský odstup a ohrozili verejnú bezpečnosť. Naše mesto sa naďalej nachádza v krízovej situácii, čo sa týka verejného zdravia, a takéto správanie je absolútne neprijateľné. Keď to bude bezpečnejšie, všetci sa môžeme dohodnúť na víťaznom sprievode mestom, kde budeme môcť osláviť tento úspech," uvádza sa v spoločnom vyhlásení klubu, miestnej polície a liverpoolskej radnice.




Zdroj: Webnoviny.sk - Fanúšikovia Liverpoolu oslavovali víťazstvo v uliciach, klub ich správanie v čase pandémie odsúdil (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Ronaldo pomohol Juventusu zvíťaziť nad Lecce, klub tak smeruje za rekordným deviatym titulom po sebe
<< predchádzajúci článok
Klopp dodržal sľub a jeho prorocké slová sa naplnili. Jeden titul mu nebude stačiť, myslí si Carragher