Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. júna 2012

Farma: Ľudka vyhodila z Farmy Evu, ktorá podľa nej nemá ženské egoMladá Evička nevidela v dueli súpera, ale kamarátku. O Ľudke sa toto povedať nedá. Pred rozhodujúcim kolom nešetrila Evu kritikou.Zdieľať
Eva Orolinová Reality šou Farma tento týždeň opúšťa Eva Orolinová. V záverečnom súboji podľahla poslednej žene v súťaži a na farme tak ostala trojica obyvateľov. Eva za prvú duelantku zvolila najprv Ľudku a tá nemala inú možnosť ako si opätovne vybrať Evu.

„Ja si do duelu vezmem Evičku a nejako to dobojujeme,“ povedala Ľudka pri výbere. „Eva by už bola dávno von, keby ju vtedy Monika nevrátila späť do hry,“ vyjadril Tomáš svoje počudovanie, že sa Eva dostala až pred brány finále. V ňom bude viac fandiť Ľudke. „Aj keby vypadli obidve, tak by mi to nevadilo. S Ľudkou si však toho poviem viac, Eva je taká čudná,“ komentoval svoj vzťah k obom ženám.

Zatiaľ čo Eva brala duel ako súboj s kamarátkou, Ľudka k nej až také sympatie neprechováva. „Eva je strašne naivná, nemá to ženské ego v sebe. Celú hru sa robila, že je slabučká, ale v nej sa skrýva veľa sily. Doteraz na farme toho veľa neporobila, nemala sa kedy vysiliť,“ povedala o Eve pred duelom.

Eva si za prvú disciplínu zvolila pílenie dreva, v ktorom dominovala Ľudka. „Ľudka mala lepšiu taktiku. Evička keď pílila dvomi rukami, tak nemala taký záber ako Ľudka,“ analyzoval Rado taktiky oboch dievčat. Jediná správna odpoveď vo vedomostnom almanachu rozhodla aj o druhom Ľudkinom bode a o Evinom odchode.

„Som rada, že som neprehrala s Monikou ale s kamarátkou Ľudkou. Keď teraz viem, že idem domov, vôbec sa mi nechce. Smútim za tým všetkým,“ povedala Eva po prehratom dueli. Na farme bola najdlhšie zo všetkých farmárov a strávila tam až trinásť týždňov.

„Evička je psychologický víťaz, lebo čo si ona za celé týždne prežila či už s Monikou alebo s inými, je skutočne veľa,“ dodal Rado na záver.

Na farme sa okrem Rada a víťaznej duelantky Ľudky nachádza aj Tomáš, ktorý sa po piatich týždňoch vrátil späť do súťaže. Eva má v liste na rozlúčku určiť nového farmára týždňa, pričom pravidlá finále, na základe ktorých vzíde víťaz 50-tisíc eur, ešte stále nie sú známe.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Obal komiksu o Tintinovi trhol rekord, je hodný vyše milióna
<< predchádzajúci článok
Zúfalé manželky prišli o Kathryn Joosten, zabila ju rakovina

Farma: Ľudka vyhodila z Farmy Evu, ktorá podľa nej nemá ženské ego - diskusné fórum čitateľov