Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Voľby 2020

01. marca 2020

Fico pred novinárov neprišiel, Pellegrini odpovedal aj na otázku o „kacírskej myšlienke“Blahoželám víťazovi volieb a urobím tak aj osobne v nedeľu v niektorej z televíznych diskusií. Odkázal premiér a volebný líder Smeru - sociálnej demokracie (Smeru-SD) ...Zdieľať
4o8a7169 676x451 1.3.2020  - Blahoželám víťazovi volieb a urobím tak aj osobne v nedeľu v niektorej z televíznych diskusií. Odkázal premiér a volebný líder Smeru – sociálnej demokracie (Smeru-SD) Peter Pellegrini šéfovi hnutia Obyčajných ľudí a nezávislých osobností (OĽaNO) Igorovi Matovičovi.


„Marketing je len cesta k moci, ale dôležité je tú funkciu (premiéra, pozn. SITA) zvládnuť,“ komentoval Pellegrini, že Matovič bude zrejme novým predsedom vlády. Podľa volebného lídra Smeru-SD Matovič sa nezmenil „z večera do rána“, a preto bude Smer-SD zaujímať, ako zvládne premiérsku funkciu.

Online (minúta po minúte): Parlamentné voľby 2020 na Slovensku


„Nikdy nehovor nikdy,“ reagoval Pellegrini na otázku agentúry SITA, čo hovorí na „kacírsku myšlienku“, že by budúce povolebné rozhovory mohli vyústiť do prípadnej spolupráce hnutia OĽaNO a Smeru-SD. „Túto otázku dajte najprv Igorovi Matovičovi,“ pokračoval Pellegrini s tým, že by išlo o „koalíciu zmierenia“. Pellegrini tiež naznačil, že môže byť otázne, či nebude premiérom žena, ktorú vytiahne Matovič „z klobúka“.

Na tlačovej konferencií Smeru-SD boli opäť prítomní len podpredsedovia. Šéf strany Robert Fico chýbal. „Netrápte sa, všetko je v poriadku,“ reagoval Pellegrini na otázku, či je Fico v centrále.


 

Parlamentné voľby 2020 na Slovensku

Zdroj: Webnoviny.sk - Fico pred novinárov neprišiel, Pellegrini odpovedal aj na otázku o „kacírskej myšlienke“ © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sulík sa začal tešiť na osem percent, ale z exit pollov nakoniec nesedelo prakticky nič
<< predchádzajúci článok
Výsledok je pre nás veľmi zlý, vyhlásil Bugár a potvrdil, že skončí na čele strany Most-Híd

Fico pred novinárov neprišiel, Pellegrini odpovedal aj na otázku o „kacírskej myšlienke“ - diskusné fórum čitateľov