Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. októbra 2022

Fico pustil nahrávky, ktoré majú dokazovať porušovanie zákona v mediálne známych kauzách (video)Vo veci postupu orgánov činných v trestnom konaní v mediálne známych kauzách bolo začaté trestné stíhanie. Informoval o tom ešte v stredu (5. októbra) predseda opozičnej strany Smer-SDZdieľať
bp_4995 676x451 6.10.2022 (Webnoviny.sk) - Vo veci postupu orgánov činných v trestnom konaní v mediálne známych kauzách bolo začaté trestné stíhanie. Informoval o tom ešte v stredu (5. októbra) predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico s tým, že bol v danej veci vypovedať na Generálnej prokuratúre SR.

Spolupracujúci obvinení


Porušovanie zákona v trestných konaniach podľa šéfa Smeru dokazujú viaceré nahrávky, pričom v týchto záležitostiach opakovane podal trestné oznámenie.

Na adresu spolupracujúcich obvinených Fico uviedol, že niektorí z nich sú vychytralí, no niektorí sú „trúby“ a hlupáci a na to, čo majú vypovedať, sa pýtajú policajtov. „Toto je zvrátené," uviedol Fico.

Udavači a kajúcnici


Zároveň tiež povedal, že niektorí obhajcovia preukázateľne spolupracujú s orgánmi činnými v trestnom konaní. „Je to hlavne partia obhajcov, ktorí sa snažia vybaviť pre svojich klientov, udavačov, kajúcnikov, čo najväčšie výhody, no na takúto činnosť potrebujú aj finančné prostriedky," skonštatoval šéf Smeru.

Dodal, že je načase, aby boli trestné konania v medializovaných kauzách do vyšetrenia všetkých podozrení prerušené, aby sa zistilo, kde je pravda.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Fico pustil nahrávky, ktoré majú dokazovať porušovanie zákona v mediálne známych kauzách (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vo Vysokých Tatrách spadol 71-ročný Poliak, po 300 metrovom páde utrpel vážne poranenia hlavy
<< predchádzajúci článok
Naďovo ministerstvo plánuje rozšíriť okruh vojakov v aktívnych zálohách, cieľom je zvýšiť obranu štátu