Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. augusta 2022

Finančná správa zaistila viac ako 160-tisíc kusov nelegálnych cigariet, zadržali niekoľko osôb (foto)Ozbrojení príslušníci Kriminálneho úradu finančnej správy (KÚFS) - pobočka Východ zaistili počas šiestich domových prehliadok v ...Zdieľať
fs titulka 676x424 15.8.2022  - Ozbrojení príslušníci Kriminálneho úradu finančnej správy (KÚFS) – pobočka Východ zaistili počas šiestich domových prehliadok v okresoch Košice – okolie a Sobrance viac ako 160-tisíc kusov cigariet bez platnej kontrolnej známky. Zároveň počas akcie zaistili aj hotovosť vo výške viac ako 10-tisíc eur a strelnú zbraň. Informovala o tom hovorkyňa finančnej správy Martina Rybanská.


Celkovo bolo zadržaných päť osôb, dvaja obvinení budú vyšetrovaní na slobode a traja na základe rozhodnutia sudcu budú väzobne stíhaní. Celková škoda na spotrebnej dani z tabakových výrobkov bola vyčíslená na viac ako 20-tisíc eur. V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Finančná správa zaistila viac ako 160-tisíc kusov nelegálnych cigariet, zadržali niekoľko osôb (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vetovať Matovičov rodinný balíček nebolo možné, tvrdí Gröhling a výroky OĽaNO považuje za nepravdivé (video)
<< predchádzajúci článok
Sulík 1. septembra povalí tretiu protikorupčnú vládu, Matovič je o tom presvedčený a už nemá síl