Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Futbal: HELL Football Fanatic je limitovaná edícia k MS v Katare 2022Majstrovstvá sveta vo futbale Katar 2022 sú známe tým, že si skoro nikde nezakúpite v rámci štadiónov alkoholické nápoje. Hoci sa futbal primárne spája s pivom, výrobca energetických nápojov HELL Energy ...Zdieľať
futbal 4 of 7 676x451 29.11.2022 (Webnoviny.sk) - Majstrovstvá sveta vo futbale Katar 2022 sú známe tým, že si skoro nikde nezakúpite v rámci štadiónov alkoholické nápoje. Hoci sa futbal primárne spája s pivom, výrobca energetických nápojov HELL Energy prichádza s limitovanou edíciou HELL Football Fanatic, a to pre všetkých milovníkov futbalu a tohto nápoja.


Ide o HELL Classic, ktorý je oblečený do vlastného futbalového dresu. Znamená to, že pri sledovaní zápasov si vychutnáte obľúbenú a tradičnú príchuť tutti-frutti s obsahom kofeínu 32mg/ 100ml, plus 5 druhov vitamínov B a ďalšie kvalitné ingrediencie.

Futbalová edícia HELL Football Fanatic je na pultoch obchodov do konca roka, a to v ekologických, nekonečne recyklovateľných hliníkových plechovkách.

Všetky produkty vrátane tohto nájdete aj na https://www.hellenergystore.sk.

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Futbal: HELL Football Fanatic je limitovaná edícia k MS v Katare 2022 © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Musíme v pomoci vytrvať tak dlho, ako bude potrebné. Ukrajina dnes nebojuje len za seba, tvrdí Káčer
<< predchádzajúci článok
 Slovensko odovzdalo Ukrajine posledné z 30 bojových vozidiel, už v decembri dostaneme prvý Leopard