Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

04. augusta 2006

Global Finance ocenil Citibank za elektronické bankovníctvoCitibank (Slovakia) a.s., ktorú na Slovensku zastupuje spoločnosť Citigroup informovala, že časopis Global Finance jej udelil na Slovensku za rok 2006 ocenenie Najlepšia firemná a inštitucionálna ...Zdieľať

BRATISLAVA 4. augusta (WEBNOVINY) - Citibank (Slovakia) a.s., ktorú na Slovensku zastupuje spoločnosť Citigroup informovala, že časopis Global Finance jej udelil na Slovensku za rok 2006 ocenenie Najlepšia firemná a inštitucionálna banka v oblasti poskytovania elektronických služieb. Riaditeľ Divízie globálnych transakčných služieb na Slovensku Marek Potoma uviedol, že toto ocenenie banka získala už druhý rok. Finančná skupina Citigroup získala toto ocenenie aj v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, a to v ČR, Maďarsku, na Ukrajine a v Rumunsku.

Global Finance je uznávaný finančný časopis dostupný vo viac ako 158 krajinách. Pokrýva široké spektrum tém vrátane firemného financovania, kapitálových trhov, finančnej politiky, bankových operácií a riadenia rizík. Citibank (Slovakia) poskytuje svoje služby najmä právnickým osobám. V roku 2002 začala pôsobiť aj v rámci retailového bankovníctva poskytovaním spotrebných úverov. Banku založila v roku 1995 Citibank Overseas Investment Corporation ako svoju 100-percentnú dcéru. Spoločnosť je súčasťou americkej finančnej skupiny Citigroup a v prvom polroku tohto roka dosiahla na Slovensku zisk pred zdanením na úrovni 318,8 mil.

SITA,AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kabinet schválil návrh na odvolanie prezídia FNM
<< predchádzajúci článok
O Transpetrole by mala rokovať vláda na budúci týždeň