Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. januára 2007

Harabin bude v Drážďanoch debatovať aj o násilí na videáchO videách a počítačových hrách obsahujúcich násilné scény bude hovoriť minister spravodlivosti Štefan Harabin so svojimi rezortnými kolegami z Rady ministrov spravodlivosti a vnútra. Ich ...Zdieľať

BRATISLAVA 12. januára (WEBNOVINY) - O videách a počítačových hrách obsahujúcich násilné scény bude hovoriť minister spravodlivosti Štefan Harabin so svojimi rezortnými kolegami z Rady ministrov spravodlivosti a vnútra. Ich spoločné neformálne stretnutie bude v dňoch 14. až 16. januára v Drážďanoch. Ministri budú okrem iného hovoriť aj o budúcnosti súdnej spolupráce v oblasti rodinného a dedičského práva, elektronickej justícii v Európe, nadnárodnom používaní informačných technológií súdnymi orgánmi, ale aj o migrácii a budúcnosti európskej politiky v oblasti vnútorných záležitostí po roku 2010.

Agentúru SITA o pripravovanom stretnutí informovala pracovníčka tlačového a informačného oddelenia Ministerstva spravodlivosti (MS) SR Jarmila Majtánová.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Klausovci na Liptove oslavujú 38. výročie svadobnej cesty
<< predchádzajúci článok
Fico podľa Kukana prekročil únosné medze a poškodil záujmy SR

Harabin bude v Drážďanoch debatovať aj o násilí na videách - diskusné fórum čitateľov