Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. januára 2021

Hasiči zasahovali pri požiari domu v Komárne, oheň spôsobil škodu za 60-tisíc eur


Tagy: požiar

Šiesti hasiči zasahovali pri požiari rodinného domu a podkrovia v Komárne, časť Veľký Harčáš. V tlačovej správe o tom informovala Andrea Červočová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného ...Zdieľať
h75a7267_copy 676x451 25.1.2021 (Webnoviny.sk) - Šiesti hasiči zasahovali pri požiari rodinného domu a podkrovia v Komárne, časť Veľký Harčáš. V tlačovej správe o tom informovala Andrea Červočová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre.


Ako ďalej priblížila, hasiči po príjazde a vykonanom prieskume zistili, že horí strecha rodinného domu a podkrovné priestory. Na hasenie požiaru boli nasadené 3 „C“ prúdy a hasiaca látka bola zabezpečená kyvadlovou dopravou z najbližšieho hydrantu.

Vzhľadom k hustému zadymeniu hasiči zasahovali v autonómnych dýchacích prístrojoch, postupne rozoberali strešnú konštrukciu a dohášali skryté ohniská. Priama škoda bola majiteľom vyčíslená na sumu 60-tisíc eur. Na mieste udalosti bol prítomný zisťovateľ príčin požiarov. Príčina vzniku požiaru je v štádiu šetrenia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Hasiči zasahovali pri požiari domu v Komárne, oheň spôsobil škodu za 60-tisíc eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: požiar
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výbor Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť odporučil do funkcie prezidenta Policajného zboru Petra Kovaříka.
<< predchádzajúci článok
Hygienici varujú pred nebezpečnými výrobkami na úpravu vlasov, sú dostupné na internete

Hasiči zasahovali pri požiari domu v Komárne, oheň spôsobil škodu za 60-tisíc eur - diskusné fórum čitateľov