Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. marca 2024

Hasiči zasahujú pri požiari trojposchodovej budovy vo Viničnom, škoda presahuje 200-tisíc eur (foto)Hasiči zasahujú pri požiari trojposchodovej budovy v obci Viničné. Ako informuje Hasičský a záchranný zbor (HaZZ), v piatok krátko po 6:30 prijali ...Zdieľať
poziar 676x449 1.3.2024 (SITA.sk) - Hasiči zasahujú pri požiari trojposchodovej budovy v obci Viničné. Ako informuje Hasičský a záchranný zbor (HaZZ), v piatok krátko po 6:30 prijali hlásenie o dymení zo strechy budovy v rekonštrukcii v lokalite Pri mlyne.


Hasiči po príjazde na miesto zistili, že ide o požiar strechy a horného poschodia. Požiarisko rozdelili na tri zásahové úseky a oheň po viac ako hodine lokalizovali.

Hasiči momentálne pracujú na zalievaní lokálnych ohnísk a zároveň budovu ochladzujú," uvádza HaZZ. V dôsledku požiaru vznikla majiteľovi objektu škoda predbežne vyčíslená na viac ako 200-tisíc eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Pri udalosti zasahovalo viac ako 20 hasičov z Okresného riaditeľstva HaZZ v Pezinku (z hasičských staníc v Senci a Pezinku) a z Hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy so siedmimi kusmi hasičskej techniky a štyria členovia dobrovoľného hasičského zboru Svätý Jur s jedným kusom techniky.
Zdroj: SITA.sk - Hasiči zasahujú pri požiari trojposchodovej budovy vo Viničnom, škoda presahuje 200-tisíc eur (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Streľba na severe Nemecka si vyžiadala štyri životy, z činu podozrievajú vojaka
<< predchádzajúci článok
Pellegrini: Hovoriť o mieri je v záujme celého sveta (foto)