Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    MS v hokeji 2009

10. mája 2009

Hlasy po stretnutí Švédsko - USA (4:2)Hlasy po stretnutí o 3. miesto na 73. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji vo švajčiarskom Berne Švédsko - USA (4:2): Rickard Wallin (útočník Švédska): "Sme veľmi radi, že po ...Zdieľať
BERN 10. mája (WEBNOVINY) - Hlasy po stretnutí o 3. miesto na 73. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji vo švajčiarskom Berne Švédsko - USA (4:2):
Rickard Wallin (útočník Švédska): "Sme veľmi radi, že po dvoch neúspešných rokoch sa nám podarilo získať medailu. Bol som aj na oboch predchádzajúcich šampionátoch. To, že sa nám podarilo uspieť, naznačuje, že sme na dobrej ceste. Aj takéto zápasy sú zaujímavé, pretože aj keď to nie je finále, stále je o čo hrať. Každý jeden gól môže zmeniť vývoj duelu, a to sa potvrdilo aj dnes."

Bengt-Ake Gustafsson (tréner Švédska): "Teším sa zo zisku bronzu. Americký tím má zaujímavý herný štýl, no naša hokejová sila sa prejavila, a to bol rozhodujúci faktor."

Ron Wilson (tréner USA): "Nehrali sme tak dobre ako v piatok proti Rusku. Na turnaji sme previedli už aj lepšie výkony. Napriek tomu som na môj mladý tím veľmi hrdý. Do hry dokázali dať srdce, škoda, že posledné dva zápasy na turnaji nám príliš nevyšli."

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Svitko vyhral enduro v Brezne pred Kapajčíkom o 1,6 s
<< predchádzajúci článok
UEFA bude o treste pre Drogbu a Ballacka rozhodovať ešte dlho

Hlasy po stretnutí Švédsko - USA (4:2) - diskusné fórum čitateľov