Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. septembra 2023

Hlava štátu verí v silu občianskej spoločnosti. Ľudí vyzýva, aby pred voľbami nestrácali nádejPrezidentka Zuzana Čaputová verí v silu občianskej spoločnosti na Slovensku a tiež verí v ľudí, ktorých roky stretáva po všetkých kútoch Slovenska. V súvislosti s ...Zdieľať
foto_ 676x451 25.9.2023 (SITA.sk) - Prezidentka Zuzana Čaputová verí v silu občianskej spoločnosti na Slovensku a tiež verí v ľudí, ktorých roky stretáva po všetkých kútoch Slovenska. V súvislosti s nadchádzajúcimi predčasnými parlamentnými voľbami to skonštatovala na sociálnej sieti.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023Čaputová doplnila, že krajina a jej občania už zažili rôzne ťažké chvíle, ale vždy to nakoniec zvládli. „Nestrácajme nádej a nehľadajme dokonalosť na volebných lístkoch. V sobotu to bude v našich rukách," zdôraznila.Zároveň verí, že Slovensko má v politike na viac. Sme to len a len my, nikto iný, kto sme tvorcami budúcnosti Slovenska, nášho domova, ktorý máme tak radi," dodala hlava štátu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdroj: SITA.sk - Hlava štátu verí v silu občianskej spoločnosti. Ľudí vyzýva, aby pred voľbami nestrácali nádej © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel taliansky mafiánsky boss Matteo Messina Denaro, „strážca tajomstiev“ bol jedným z najhľadanejších mužov
<< predchádzajúci článok
Väčšina Slovákov odmieta zníženie veku voličov, mladí sú však oveľa lepšie pripravení ako boli ich rodičia