Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. decembra 2023

Hnutie Slovensko povedie aj naďalej Matovič, ktorý je odhodlaný pokračovať v boji proti korupcii a za slušných ľudí (video)Členovia hnutia Slovensko (predtým OĽaNO) na nedeľnom sneme v tajnej voľbe zvolili ...Zdieľať
655cac5225272562611947 676x451 10.12.2023 (SITA.sk) - Členovia hnutia Slovensko (predtým OĽaNO) na nedeľnom sneme v tajnej voľbe zvolili Igora Matoviča za predsedu hnutia. Informoval o tom hovorca hnutia Matúš Bystriansky.


Politický subjekt je podľa neho odhodlaný a bude pokračovať v boji za slušných ľudí, ktorí si ctia spravodlivosť a nenávidia korupciu. Hnutie Slovensko sa podľa hovorcu na nedeľnom sneme uznieslo, že odsudzuje kroky premiéra Roberta Fica, ktorý voličom sľúbil nerušiť Úrad špeciálnej prokuratúry, no ide ho  urýchlene zrušiť.

„Svojim ľuďom tým chce nadeliť amnestiu za ťažké zločiny, ktoré s nimi páchal," uviedol Bystriansky.

Zároveň podľa neho hnutie odsudzuje aj kroky predsedu parlamentu Petra Pellegriniho, ktorý v zásadnom rozpore so svojimi predvolebnými sľubmi slúži mafii a vedome sa podieľa na atentáte na spravodlivosť a premene Slovenska na totalitný štát. Zároveň hnutie vyzýva Progresívne Slovensko a SaS, aby v týchto kľúčových časoch pre Slovensko nesabotovali jednotný postup opozície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Hnutie Slovensko povedie aj naďalej Matovič, ktorý je odhodlaný pokračovať v boji proti korupcii a za slušných ľudí (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V dôsledku ruských útokov ostalo viac ako 440 obcí bez dodávok elektrického prúdu, najhoršie je na tom Donecká oblasť
<< predchádzajúci článok
Skupina priateľov menšín v NR SR pokračuje vo svojej práci aj v novom parlamente, informoval Ravasz