Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

26. júna 2019

Hravá a svieža, taká je farba roka 2019Zatiaľ čo v roku 2018 dominovala fialová farba, k módnym hitom leta 2019 patrí farba koralová.Zdieľať
Hravá a svieža, taká je farba roka 2019

Zdroj: Pixabay.com

Zatiaľ čo v roku 2018 dominovala fialová farba, k módnym hitom leta 2019 patrí farba koralová. Má predstavovať sviežosť, ľahkosť, energiu, ženskosť a jej využitie v módnom priemysle má široké zastúpenie.

šaty

 Zdroj: Youtube (Coral)

Či už sa jedná o lak na nechty, doplnky, šperky alebo oblečenie, je jednoducho vkusná, svieža a naozaj vhodná pre všetky vekové kategórie. Netreba to s ňou však preháňať, jeden dominantný kúsok oblečenia určite postačí a farba vynikajúco vynikne v kombinácii s neutrálnymi tónmi. Celkovému výzoru to tak dodá minimalistický a nenútený štýl. Ak sa však koralovej predsa len trochu obávate, oživte svoj vzhľad jemným rúžom alebo lakom na nechty v tejto farbe. Móda predsa nie je len o tom, aby ste boli za každú cenu trendy, ale predovšetkým o tom, aby ste sa dobre cítili.

K dobrému pocitu takisto neodmysliteľne patrí pekný make-up či účes. Trendy strih vlasov na tento rok je jasne daný. Bob strih je praktický, univerzálny, moderný a pristane väčšine žien. Jeho úspech spočíva v nenáročnosti na úpravu a v rebríčku trendov sa na prvom mieste drží už dlhšiu dobu. Najmä počas horúcich letných dní a dní strávených pri vode je jeho praktickosť na nezaplatenie. Pre mnohé ženy, najmä tie s dlhými vlasmi, je však tento zostrih pomerne radikálnym krokom. Netreba sa ho však obávať, pôsobí veľmi žensky a sviežo. Ak však opäť zatúžite po dlhých vlasoch, najvhodnejším riešením, aké sa ponúka, je jednoduché neinvazívne predĺženie vlasov pomocou systému clip in vlasov.

vlasy

Zdroj: Youtube (Luxy Hair)

Táto metóda ponúka nespočetné množstvo výhod a to predovšetkým cenovú dostupnosť, širokú škálu odtieňov, ochranu vlastných vlasov pred trvalým poškodením a takisto jednoduchosť aplikácie.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Brány festivalu Pohoda sa otvoria už o 15 dní
<< predchádzajúci článok
Festival Pohoda 2019 ako festival služieb