Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

06. septembra 2010

Hudobníka Mikea Edwardsa zabil balík senaBývalý člen britskej rockovej kapely Electric Light Orchestra Mike Edwards zomrel v piatok vo veku 62 rokov po tom, čo do jeho vanu narazil 600-kilogramový balík sena, ktorý sa skotúľal na ...Zdieľať
svieca Foto: BRATISLAVA 6. septembra (WEBNOVINY) - Bývalý člen britskej rockovej kapely Electric Light Orchestra Mike Edwards zomrel v piatok vo veku 62 rokov po tom, čo do jeho vanu narazil 600-kilogramový balík sena, ktorý sa skotúľal na cestu.


Edwards, ktorý pôsobil v Electric Light Orchestra v rokoch 1972 až 1975 ako violončelista, šoféroval svoj automobil medzi obcami Harbertonford a Halwell v grófstve Devon na juhozápade Anglicka, keď sa zo strmého poľa uvoľnil obrovský balík sena. Ten sa skotúľal dole svahom, prerazil plot a narazil priamo do Edwardsovho auta.

Ten bol na mieste mŕtvy. Edwardsovo auto sa ešte zrazilo s ďalším vanom, ktorého šofér však vyviazol z nehody bez zranení. Privolaní policajti museli cestu uzavrieť, pričom samotného Edwardsa sa im podarilo identifikovať pomocou fotografií a záznamov z webovej stránky YouTube.com.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dokument Mesiac v nás vyjde na DVD v Španielsku
<< predchádzajúci článok
Deň dobrých skutkov a Muž roku

Hudobníka Mikea Edwardsa zabil balík sena - diskusné fórum čitateľov