Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

06. septembra 2010

Deň dobrých skutkov a Muž rokuTrinásty ročník celorepublikovej akcie Deň dobrých skutkov prebehol cez víkend 27. a 28. augusta 2010 v Náchode s veľmi bohatým programom, ktorý začal večerným piatkovým programom jedenástym ročníkom súťaže Muž roka.Zdieľať
Muž roku Usporiadateľom akcie bol David Novotný za podpory Jar management Praha, IM Model Bratislava, Wiggo.cz, Renato Říhová z Pardubíc a Petry Jansová. Záštitu nad touto akciou mal slovenský veľvyslanec v SR Ing. Peter Brno, poslankyňa Hana Orgoníková, primátor Nitry Ing. Jozef Dvonč, hajtman Královéhradeckého kraja Bc Lubomír Franc, starosta poľského mesta Kudowa Zdroj Czeslaw Krecichwost, senátor Petr Pakosta, poslankyňa Mgr. Soňa Marková.


Večerný galaprogram piatkového dňa akcie Deň dobrých skutkov začal súťažou Muž roka. Dvanásť finalistov z celej Českej republiky a Slovenské republiky súperilo v disciplínach ako je predstavenie, promenáda v luxusnom spodnom prádle XXL Europe, voľná disciplína, potom porota vyhlásila dvoch super finalistov z ČR a dvoch zo Slovenské republiky.

V tohtoročnej hviezdnej porote zasadli Miss ČR Aneta Vígnerová, Vlaďka Erbová, Lucie Koňaříková-Salam, Martina Gavriela, Gabina Dvořáková, Inna Puhajková, Kateřina Cajthamlová, Lucie Váchová, Libuše Švormová, Hana Mašlíková, Jana Bobošíková, Lumír Olšovský, Eva Čížkovská, kartárka Dagmar Kludská, scenárista Bastardov Tomáš Magnusek, Kamila Moučková, Miriam Kantorková, Vladimír Brabec, Zdeněk Srstka, Stanislav Fišer a ďalšie celebrity. Zo Slovenských celebrít zavítala Gabika Dzuriková, Miss Slovensko 2010 Marína Georgievová, Muž roku SR 2009 Peter Menke. Predsedom poroty bol Martin Zach, minuloročný víťaz Muža roka.

Míša Nosková prehlásila, sľúbila som, že tu porodíte, ale zatiaľ to vydržím na budúci týždeň, kedy už mám termín a rodiť budem vo Vrchlabí dodáva Míša Nosková. Libuše Švormová bola nadšená, tí chlapi sa mi veľmi páči dodáva Švormová, ktorá nechala svojho manžela v reštaurácii a ona si v sále užívala pánsku krásu. Martina Balogová prišla s priateľom Pepčou. Vladimír Brabec bol prvýkrát v porote, mňa nikto nikdy nikam nepozval a páčilo sa mi to veľmi dodáva Brabec.

Miro Šmajda sa bavil večer na diskotéke a miestne dievčatá ho zvádzali, ale on sa držal svojej kapely. Inna Puhajková cestou do Náchoda dostala defekt, tak skoro nestihla slávnostný galavečer. David Novotný odovzdal výťažok Martinovi Zachovi, som rád, že si prišiel s priateľkou Niki, Martin je šťastný a Niki má zlaté srdce dodáva organizátor David Novotný. Slovenská speváčka Mária Čírová prišla so svojím malým bábätkom, ktoré strážil jej priateľ a hojdal ho na chodbe pri šatni.

Vlaďka Erbová využila piatok k výletu do Poľska a tiež na nakupovanie, moc som si to užila a oddýchla som si dodáva Vlaďka, ktorá prišla so svojou kamarátkou. Kateřina Cajthamlová hľadala skoro celý večer náušnicu, ktorú stratila pri príchode do sály, tu je tma a ja nič nevidím, potom ju objavil jeden z návštevníkov a bol problém vyriešený.

Počas večera vystúpili Jan Bendigo, Miro Šmajda, Míša Nosková, Mária Čírová, Martina Balogová, Ali Amiri, Klára Zaňková, Ondřej Ruml, Two Voices a Tereza Bergmanova.

Noví moderátori Eva Decastelo a vtipný a šarmantný Bořek Slezáček zožali nevídaný úspech u publika. Moc som sa pobavila dodáva astroložka Dagmar Kludská.

Príhovor predniesol slovenský primátor Nitry Ing. Jozef Dvonč, senátor Petr Pakosta, poslankyňa Hana Orgoníková či starostka mesta Hronov Hana Nedvědovho.

Porota rozhodla nasledovne: Mužom roku ČR 2010 sa stal Jan Hájek z Břeclavi, ktorý má 29 rokov, medzi jeho koníčky patria šport a motorky. V sále mu fandila mamička s otcom. Mám rád adrenalín, ale budem si dávať pozor na motorke dodáva Jan Hájek, ktorý mal nehodu na MOTOC v júli. Pri voľnej disciplíne si vybral hip hop. Mužom roka SR pre rok 2010 sa stal Adam Barabáš, ktorý má 20 rokov, pochádza z Dubnice nad Váhom a je študentom a choreografom, aj vicemajstrom sveta vo voľnom tanci. Na voľnú disciplínu si pripravil tanec. Na druhom mieste v ČR a titul Mister International Czech Republic dostal Jan Pochobradský.

Všetkých dvanásť pánov získalo kozmetické balíčky Bioderma, hodinky Axcent of Scandinavia, topánky Dane, spodnú bielizeň od XXL Europe, darčekové tašky od spoločnosti Medicom VIP darčekové balíčky od spoločnosti Salerm či zážitky od www.dreamzazitky.cz.

Celý večer uvádzali vtipným spôsobom Eva Decastelo a Bořek Slezáček.

Muž roka ČR dostal ročné členstvo do World Class, víkend do Istanbulu, zážitky, víkendový pobyt v Tree of Life v Kúpeľoch Belohrad, zapožičanie automobilu v hodnote 20 000Kč, poukážky na služby, jazykový kurz a rad ďalších hodnotných cien v celkovej hodnote 200 000Kč.

Muž roku SR dostal ročné členstvo do ftiness centra v Bratislave, zapožičanie automobilu v hodnote 20 000Kč, 100 obedu v Bratislave, víkendové pobyty, poukážky na služby a ďalšie ceny.

Český víťaz poletí na Mahnut International na Taiwan v novembri, slovenský víťaz poletí do Jakarty na Mister International. A druhý muž roka Jan Pochobradský poletí na Mister International v novembri do Jakarty. Som veľmi rád, že chlapci pôjdu aj na medzinárodné súťaže, teraz ich čaká tvrdá príprava na tieto súťaže dodáva David Novotný, organizátor akcie, ktorého teraz čaká nakrúcanie filmu Školský výlet.

V sobotu večer sa konal koncert Petra Černocké a Two Voices, ktorý si vyslúžil obrovské ovácie u všetkých návštevníkov. Koncertu sa zúčastnili detské domovy, ústavy a stacionáre Královéhradeckého kraja.

Celkový výťažok činí 109 140Kč, ktorý je rozdelený vo finančnej a materiálnej podobe pre stacionár Nona v Novom Meste nad Metují, Ústavu sociálnej starostlivosti v Českej Skalici, minuloročnému víťazovi Martinovi Zachovi a špeciálnemu pedagogickému centre.

Muž roka sa bude vysielať na TV Public a to 9.9.2010 vo 22hodin.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hudobníka Mikea Edwardsa zabil balík sena
<< predchádzajúci článok
Drake zvažuje filmové ponuky