Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

12. novembra 2006

Hviezdy na ľade: Labuda vypadol zo súťaže o 7 kilogramov ľahšíV televíznej šou Hviezdy na ľade zostal medzi "celebritami" už iba jediný muž.Zdieľať
      Po piatkovom kole opustil zostavu krasokorčuliarskych hviezd herec Majo Labuda. Jeho kolega Jaro Bekr je tak medzi Karin Haydu, Zorou Czoborovou, Dianou Mórovou a Barborou "Barbi" Fuskovou jediným zástupcom silnejšieho pohlavia.
      Labuda, ktorý ešte v lete tohto roka stál na korčuliach len veľmi neisto, dokázal, že ak sa chce, všetko sa dá. V ľadovej šou patril k najväčším šoumenom a počas jednotlivých kôl na ňom maskéri vystriedali azda najviac originálnych masiek. V piatkovom opravnom kole, tzv. Ľadovej sprche sa stretol so Zorou Czoborovou, pri ktorej diváci tentokrát tiež nehýrili esemeskami. Porota však napokon vrátila do súťaže práve jej pár. "Minimálne týždeň nechcem korčule vidieť. Hoci potom riskujem opätovnú svalovicu, chcem mať chvíľu pokoj. A v divadle sa určite potešia, že budem mať čas na skúšky. O týždeň ma totiž čaká premiéra v divadle West," povedal po polnočnom rozhodnutí Labuda, ktorý krasokorčuliarskemu umeniu zasvätil 3,5 mesiaca. A kým získaval na technike, strácal na váhe. Vďaka každodenným tréningom schudol 7 kilogramov a kondičku si chce aj naďalej udržiavať. Aj on sa totiž na ľade ešte objaví počas záverečnej exhibície tejto šou.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Volebný lístok odoslaný poštou mal na obálke jednu z najvzácnejších známok
<< predchádzajúci článok
Pacient s cystickou fibrózou sa podriaďuje prísnemu režimu

Hviezdy na ľade: Labuda vypadol zo súťaže o 7 kilogramov ľahší - diskusné fórum čitateľov