Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika    Zdravie

27. novembra 2020

Hygienici varujú pred nebezpečnými výrobkami, sú medzi nimi aj vlhčené utierkyÚrad verejného zdravotníctva SR (ÚVZ SR) upozorňuje na viaceré nebezpečné výrobky. Do rýchleho výstražného systému pre ...Zdieľať
gettyimages 1174882291 676x451 27.11.2020 (Webnoviny.sk) - Úrad verejného zdravotníctva SR (ÚVZ SR) upozorňuje na viaceré nebezpečné výrobky. Do rýchleho výstražného systému pre nepotravinárske výrobky (RAPEX) ich nahlásil kontrolný orgán vo Francúzsku, Nemeckej spolkovej republike, Švédsku, Fínsku, Holandsku a Cypre. Informácie poskytol Marek Eliáš z odboru komunikácie ÚVZ.


Konkrétne ide o výrobok na bielenie zubov značky DMC, olej na vlasy a na pokožku AlezaR, dva krémy na bielenie pokožky neuvedenej značky a vlhčené utierky Optimal. Problémovými sú aj viaceré výrobky na bielenie pokožky. Ide o značky Black Opal, Bio Claire, Piment doux plus, Carotone-Light and Natural, Cocoderm, L´Abidjanaise, Lana, Sandal a Pure Skin.


Zdroj: Webnoviny.sk - Hygienici varujú pred nebezpečnými výrobkami, sú medzi nimi aj vlhčené utierky © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Do medzinárodného finále súťaže za inovácie v politike sa prebojovalo šesť slovenských projektov
<< predchádzajúci článok
Lámete si hlavu nad vianočným darčekom pre muža? Máme originálne riešenie

Hygienici varujú pred nebezpečnými výrobkami, sú medzi nimi aj vlhčené utierky - diskusné fórum čitateľov