Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

08. apríla 2021

Ibrahimoviča čaká herecký debut, zahrá si v novej verzii filmu Asterix a ObelixZačínajúca sa herecká kariéra Zlatana Ibrahimoviča je čoraz aktuálnejšie témou dňa. Čoskoro 40-ročný švédsky futbalista v službách AC ...Zdieľať
italy_soccer_serie_a_76854 86fcba8727d9465fbef6cda8025b765c 676x423 8.4.2021  - Začínajúca sa herecká kariéra Zlatana Ibrahimoviča je čoraz aktuálnejšie témou dňa. Čoskoro 40-ročný švédsky futbalista v službách AC Miláno zavesil na svoje profily na sociálnych sieťach obrázok s nápisom "Antivírus" a to by malo byť meno jeho postavy v novej verzii filmu "Asterix a Obelix: Hodvábna cesta." Informovali o tom viaceré zdroje vrátane ESPN.


Film francúzskeho režiséra Guillauma Caneta by sa mal dostať na verejnosť v roku 2022 a chystaný herecký debut Ibrahimoviča v ňom prekvapil aj odborníkov na jeho futbalovú kariéru. A to aj napriek tomu, že nedávno začiatkom marca sa nestarnúci skvelý útočník predstavil na hudobnom festivale v Sanreme.

Spolu so svojím srbským kamarátom Sinišom Mihajlovičom, trénerom tímu FC Bologna, si tam zaspievali duet. Prezentovali kedysi populárnu taliansku skladbu "Vagabondo", hiit skupiny Nomadi z roku 1972. Rovnako bol Ibrahimovič na festivale súčasťou komediálnych skečov s komikom Rosariom Fiorellom a známym televíznym moderátorom Amadeom.

Ibrahimovič v tejto sezóne napriek zdravotným problémom a prekonaniu ochorenia COVID-19 nastrieľal vo všetkých súťažiach už 17 gólov a v tabuľke najlepších kanonierov Serie A mu patrí s 15 zásahmi delená štvrtá priečka. AC Miláno je aj jeho zásluhou na druhom mieste tabuľky s mankom 9 bodov na mestského rivala Inter.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ibrahimoviča čaká herecký debut, zahrá si v novej verzii filmu Asterix a Obelix © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Uchov a ďalší ruskí atléti prišli o medaily, pre troch slovenských výškarov to znamená posun dopredu
<< predchádzajúci článok
Zomrel úspešný kulturista Anton Holič, viacnásobný majster Európy a medailista z majstrovstiev sveta

Ibrahimoviča čaká herecký debut, zahrá si v novej verzii filmu Asterix a Obelix - diskusné fórum čitateľov