Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Jeden z posledných koncertov na Slovensku odohral K. Gott v RužomberkuJeden z posledných koncertov na Slovensku odohral Karel Gott v RužomberkuZdieľať
Jeden z posledných koncertov na Slovensku odohral Karel Gott v Ružomberku Foto: Milan Fiľo
Ružomberok 12. októbra (OTS) - Najväčšia hviezda česko-slovenskej populárnej hudby Karel Gott prijal vtedy pozvanie svojho priateľa Milana Fiľa a pre Ružomberčanov zaspieval dvanásť známych skladieb. Noční král, Zvonky štěstí či Být stále mlád si spoločne s maestrom Gottom spievalo počas dvoch koncertov viac ako sedem tisíc ľudí.

Foto: Milan Fiľo

Správa o úmrtí Karla Gotta podnikateľa a filantropa Milana Fiľa mimoriadne zasiahla. “Maestro Gott bol úžasný človek, mimoriadny priateľ a geniálny umelec minimálne európskeho významu. Vždy som k nemu choval úctu a vrelý vzťah. Bol nesmierne pokorný a pracovitý. Obdivoval som ho, bude tu veľmi chýbať,” povedal zarmútený podnikateľ po skončení pohrebu v Chráme svätého Víta na Pražskom hrade. Na pohrebe sa zúčastnil na pozvanie najbližšej rodiny Karla Gotta spolu s ďalšími osobnosťami kultúrneho, spoločenského a politického života.
Foto: Milan FiľoUpozornenie: Upozorňujeme čitateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Maďarských komunálnych voľbách bude voliť aj 12 000 Slovákov
<< predchádzajúci článok
Európania protestovali proti tureckej ofenzíve v Sýrii

Jeden z posledných koncertov na Slovensku odohral K. Gott v Ružomberku - diskusné fórum čitateľov