Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    ZOH 2018 v Pjongčangu

20. februára 2018

JEDENÁSTY DEŇ na ZOH: Biatlon a veľa ľaduIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP Photo
 
Pjongčang 20. februára (TASR) - V utorkovej upútavke Olympijského informačného servisu pre akreditovaných reportérov (myInfo 2018) dominuje ľad. Ten tanečný a rýchlonožový na malom ovále. Zo slovenského pohľadu samozrejme hokej.


Oba "svety" sa stretli na biatlone, globálne je zaujímavé, či si v mixoch na trojnásobné zlato polepšia dominujúci individuálni pretekári, pod Tatrami sa čaká, čo dokáže kvarteto na čele so športovou hrdinkou Anastasiou Kuzminovou.

DEŇ 11 od otvorenia ZOH v Pjongčangu mal na programe súťaže v 7 športových odvetviach, na piatich podujatiach sa rozdávali medaily.

Tri príbehy OIS:

POSLEDNÝ TANEC, PRVÉ MIESTO: Kanadskí krasokorčuliari Tessa Virtueová a Scott Moir sú poslední vystupujúci vo voľnom programe tanečných párov. Po krátkom programe sú na čele.

KRÁĽOVNÁ RÝCHLOSTI: Obhajujúca Kórejská republika je favorit na zlato v 3-kilometrovej štafete šorterkárok. Krajina v tejto disciplíne získala doteraz 7 z 9 zlatých medailí.

MIEŠANÉ VÝSLEDKY: Biatlonový štafetový mix mal v Soči premiéru a obhajuje Nórsko. Ak by však uspeli Nemecko alebo Francúzsko, Laura Dahlmeierová, resp. Martin Fourcade by sa stali trojnásobnými zlatými medailistami a týchto hrách.

vyslaní redaktori TASR ph ak

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
NHL: Halák pri prehre Islanders s 27 zákrokmi, Chára sa tešil z výhry
<< predchádzajúci článok
Zomrel Sergej Litvinov, olympijský víťaz v hode kladivom zo Soulu

JEDENÁSTY DEŇ na ZOH: Biatlon a veľa ľadu - diskusné fórum čitateľov