Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

11. októbra 2021

Jiří Suchý je v nemocnici, záchranka ho odviezla priamo z divadlaSuchému podľa svedkov prišlo zle počas akcie spojenej s premiérou jeho nového filmu a musela poňho prísť záchranka.Zdieľať
Jiří Suchý je v nemocnici, záchranka ho odviezla priamo z divadla

Českého herca Jiřího Suchého odviezla v nedeľu do nemocnice záchranná služba priamo z predstavenia v pražskom divadle Semafor. Pre spravodajský server iDNES.cz to uviedli očití svedkovia.


Hovorkyňa záchrannej služby potvrdila, že Suchý je v Ústrednej vojenskej nemocnici (ÚVN) a pri prevoze bol pri vedomí. Do tej v nedeľu previezli aj prezidenta Miloša Zemana.

Suchému podľa svedkov prišlo zle počas akcie spojenej s premiérou jeho nového filmu a musela poňho prísť záchranka. Na predstavení mal s podporou Jitky Molavcovej a Jiřího Svobodu zaspievať aj niekoľko piesní.

Suchý 1. októbra oslávil 90. narodeniny, naposledy ho hospitalizovali vlani v marci, píše iDNES.cz.

Jiří Suchý – divadelník, spevák, textár, básnik, skladateľ, spisovateľ, filmár, výtvarník, zberateľ či režisér – je spoluzakladateľom Divadla Na zábradlí a divadla Semafor. Vytvoril autorskú dvojicu s Jiřím Šlitrom. Po smrti Šlitra sa jeho divadalnou partnerkou stala Jitka Molavcová.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Otec a syn Svěrákovci predstavujú prvé zábery z filmu Betlehemské svetlo
<< predchádzajúci článok
ÚVZ: Pravidelný pohyb a dostatok spánku posilňujú imunitný systém

Jiří Suchý je v nemocnici, záchranka ho odviezla priamo z divadla - diskusné fórum čitateľov