Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

22. júna 2020

Justin Bieber sa bráni obvineniu zo sexuálneho napadnutia, spevák zvažuje právne krokyKanadský spevák Justin Bieber odmietol obvinenie zo sexuálneho napadnutia, ktoré sa objavilo počas víkendu na sociálnej a mikroblogovacej sieti ...Zdieľať
music justin_bieber_36903 ff7c23593afb459c91c7a9fe909fa142 676x476 22.6.2020  - Kanadský spevák Justin Bieber odmietol obvinenie zo sexuálneho napadnutia, ktoré sa objavilo počas víkendu na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.


Interpreta pritom obvinila aj druhá osoba menom Kadi, ktorá tvrdí, že ju spevák sexuálne napadol v máji 2015 v newyorskom hoteli. Na tento príspevok však nereagoval.

Bol v inom hoteli


Interpreta počas víkendu obvinila zo sexuálneho obťažovania žena menom Danielle, podľa ktorej sa incident stal 9. marca 2014 v texaskom Houstone. Napísala, že Bieber vystúpil v malom bare a následne ju spolu s ďalšími dvoma osobami pozval do hotela.

Tam s ním išla do súkromnej izby, kde ju sexuálne napadol. O prípade najprv nikoho neinformovala, no podľa jej slov už absolvovala viacero terapeutických sedení a rozprávala sa o tom aj s rodinou a priateľmi.

Bieber vyhlásil, že síce vtedy vystupoval v Austine, no sprevádzala ho jeho vtedajšia partnerka Selena Gomez a čas trávili v inom hoteli spolu s priateľmi. Svoje tvrdenia podložil aj snímkami obrazovky a e-mailmi, ktoré si vymenil s Airbnb.

Ani trocha pravdy


"Každé tvrdenie o sexuálnom obťažovaní by sa malo brať veľmi vážne a práve preto som sa rozhodol na toto reagovať. Tento príbeh je však fakticky nemožný a práve preto budem spolupracovať s Twitterom a úradmi na právnych krokoch," vyjadril sa 26-ročný spevák. "Na tomto príbehu nie je ani trocha pravdy," napísal.

Spevákov hovorca uviedol, že sa k prípadu nebudú vyjadrovať a nemá nič, čo by dodal k vyhláseniu klienta na Twitteri.


Zdroj: Webnoviny.sk - Justin Bieber sa bráni obvineniu zo sexuálneho napadnutia, spevák zvažuje právne kroky © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Speváka Justina Biebera zatkli za jazdu pod vplyvom alkoholu (23. 1. 2014)
 Fanúšik z Kalifornie minul 100.000 dolárov, aby získal tvár J. Biebera (22. 10. 2013)nasledujúci článok >>
Termín finále súťaže Miss Slovensko 2020 je známy, fanúšikovia môžu hlasovať už teraz
<< predchádzajúci článok
Austrálsky vedec navrhuje presnejšie sčítanie levov v Afrike pomocou dronov a kamier

Justin Bieber sa bráni obvineniu zo sexuálneho napadnutia, spevák zvažuje právne kroky - diskusné fórum čitateľov